Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    Nem mondom hogy mint ötlet értelmetlen, mert biztos van egy vásárlóréteg akinek a szívét megmozgatja a CD lejátszás, ...de ez a termék nem fogja! Semmi vonzerőt nem tud kialakítani, hogy néz ki... sehogy... csak úgy van, nagy műanyag az egész.

    Ide minőség kellene, ultraslick fém ház, minőségi komponensek... aki Discman-t venne, az okkal venné, és nem az az ok, hogy "csak" 12k-ba kerülne mondjuk 30k helyett. Akinek elhatározása, szívügye, hogy út közben is CD-t hallgatna, annak ez már marginális kérdés. Én ha ilyet szeretnék venni meggyőződésből, ezt a terméket kiröhögném.
    Ha pedig nincs meg a meggyőződés, akkor lehet akármilyen "olcsó" nem kéne.
    Úgyhogy oké, CD, miért ne, de akkor legyen benne valami extravagancia amiért ezt ma még egy fan megvenné.

    Emlékezzünk azokra az elképesztő walkman-ekre, amelyek fém háza körül-belül pont akkora volt, mint a kazetta tokja, mindezt full digitális vezérléssel. :Y

    Na arra akkoriban csettintettem. Eleve elképesztőnek találtam, hogy hogy fért bele mindaz ami a kazetta lejátszásához és megszólaltatásához kell, egy ilyen cool pici házba. És akkor már megjelent a CD, úgyhogy versenyeznie kellett vele, felmutatni valamit, ami vonzerőt kelt, és tényleg jó.
    Van itt pár gyönyörűség: [Link]

    Én egyébként külön lejátszót használok, mert a gombos kezelhetőséget preferálom, pl. zsebben, télen jobb, és tovább bírja mint a telefon.
    Most egy FLAC képes, Sandisk Clip+ lejátszót használok (az előző, egy Clip Zip volt, ami egy rendezvényen, tokkal fülhallgatóval együtt eltűnt :( Nehéz ma már beszerezni ezeket is... Ez a kép még arról készült:

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák