Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galocza

    aktív tag

    válasz CPT.Pirk #7 üzenetére

    odáig csak a technológiai úttörő fészbúk jutott el.

    amúgy ők szóltak: a régi link (ugyanoda visz amúgy), vivaldin:

    ez volt az a zseniális csapat egyébként úgy 15 éve, amelyik kötelezővé (feléjük) az összes gyógyszertár e-mail címének közlését. aztán, ha már megvan, fel is pakolták az oldalukra, s ott is volt vagy 5 évig.
    egy párezer tételes, célzott e-mail adatbázisért jó pénzt lehet kérni.
    remélem hozzájárultunk az ország büdzséjéhez, ha már kéttucat spamot kapunk hetente...
    közöttük mókás, nigériai herceg jellegűeket is, ha egyszer naon ráérek, közzé teszem őket, a javát gyűjtöm.
    na jó, csak a kedvetekért, 1-2 rövid gyögyszem:

    3.
    Jó reggelt, kedves barátom, megkapod az első e-mailemet, amelyet elküldök rokonainak, aki az ügyfelem? Kérem, szíveskedjen válaszolni további információért.
    Piszok. Paul Richard.

    4.
    Szia
    Hogy van ma? Remélem, jól vannak. A nevem Miss
    Bintu Felicia. Egyedül keresek becsületesnek és kedvesnek
    személy, akivel kapcsolatban vagyok. Nem érdekel
    a szín, az etnikum, az állapot vagy a szex. Válaszodra
    ez a levél többet fogok mondani magáról, és elküldöm
    többet a képemről. Elküldöm ezt a gyönyörű e-mailt,
    nagy boldogságot kívánva.
    Meleg üdvözlettel,
    Felicia Bintu

    10.
    Kedves szeretett! Jó reggelt. R. Swarea vagyok, Dél-Afrika köpenyes városából. Úgy döntöttem, hogy egy üzleti javaslaton kapcsolatba lépek veled biztosítani és befektetni 4,5 millió eurót az Ön országában befektetési célokra. Kérjük, ha érdekli, hogy dolgozzon velem, kérjük, írjon nekem a (r.swarea@aol.com ) címre a részletekért. Kezelje ezt a sürgos. Üdvözlettel R. Swarea

    11.
    TÖRVÉNY GYORS
    Kedves gyoztes;
    Ez tájékoztatni arról, hogy épp most nyert magának összege $850,000.00 Usd a globális lotto Alapítvány, további információkért és a követelések, lépjen kapcsolatba a zónák fizetési koordinátor adatait. E-mail: (pn76286@gmail.com) kapcsolattartó személy: Mr. Paul Richard Nelson.

    hát nem édesek? ez nem jöhetett volna létre az ogy(é)i támogatása nélkül...

    EDIT: google translate is a bitch.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák