Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz opr #31 üzenetére

    Ok, én meg 12 éve szervereket adok el, így kb 1000 szerver eladás van mögöttem. Így köszönöm ismerem a piacot. 2013 - 2014- ig Magyarországon azóta pedig külföldön.
    Szóval értem én! De mégsem....
    Nekünk is volt olyan ügyfelünk, aki vett ilyet, de nem sokat, nem annyit mit itt mondasz! Nagyon nem!

    De igazabol nem is tudom minek beszelek veled, tudom, hogy faj, ha valaki nem az "intel a kiraly, mindig is az volt, mindig is az lesz, ha szar akkor is" mantrat nyomja.

    Na látod, kb ennyit tudsz írni miután nincs indokod! Erről ennyit. Elő nem jött az intel sehol. De azonnal ezzel jössz.

    Szerintem itt a vége. Sok sikert ehhez a kiváló mentalitáshoz! :D (most mondanám, hogy nem véletlenül állunk ott ahol, de akkor azonnal megsértődsz... Mondjuk ahogy látom így is.... Tudom kettőnk között annyi a különbség, hogy én beláttam, hogy ez a mentalitás nem visz előre...)

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák