Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz nyunyu #30 üzenetére

    mert a g1-nél kezdettt elqrvulni a hp:) volt nálam g1/2/3 átmenetileg, de nem tartottam meg belőlük
    most egy 8570p-ről írok, nálam ez a 70-es széria az utolsó elitebook, ebben a cpu csere pasztázással két perc ( : a kijelző kb 180 fokig nyitható éééés ezekbe még tudtak értelmes tn panelt rakni, g szériás 15-ösökben a fhd olyan ocsmány majdnem elhánytam magam, enyimé' ips közeli, a 60-as háza ugyanez volt, előtte való 40-esnek a szerelhetősége rosszabb, de ott meg olyan zsanért csináltak, h annak is 0% lötyögése volt x év után is, akárhány járt belőle nálam egyiknek sem lötyögött, 60/70-nél már ki tud lazulni, de legalább után csavarozással megoldható
    billzet pilács 40-esnél kvázi tkéletes volt, 60/70-nél max vicc, de annak is rossz:) dedikált funkció gombok is eltűntek, hang, fény, de lett explorer pl ( : igazából még itt kezdtek elqrvulni, viszont a szerelhetőség, meg a még értelmes kijelző, hűtés, masszivitás az elég pro volt, h használjam 40-es után is, de a g széria az már pfffffffff, az a bazári ezüstös festék valami a palmresten nonplusultra', talán g3-tól átvitték a fedlapra is, a fényesedő/kopó gumis bevonat helyett, azt sztem tp-ről akarták lemásolni, hát a tp-nek jobban sikerült:)
    egyébként most épp 4 magos van benne, meg a 14-es fujiban is..hát, megoldják a hűtést:) a fuji mondjuk trükközött, biosban korlátozhatták le a tdp limitet, nem fut gyári max allcore turbóig, de nem is esik le alapórajel alá, mint a legtöbb mai csoda, amibe beleraknak mindent, aztán izmosabb terhelés után jó ha épp az alapórajelet elérik
    azt hiszem az 5. genre panaszkodtak sokan, h nem gyorsabb mint a 4., akár lassabb is, de ezt passzolom, az igp biztos "okosabb" lett, van egy 6. genes fujim is, az két magos i5-tel van, de meglepően fürge

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák