Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz #04824576 #502 üzenetére

    A home userek vszínűleg mint-et fognak használni. A cinnamon környezen igen felhasználóbarát.

    Egyébként ezt még lehet ám árnyalni, mivel a Debian/Ubuntu/Mint vonal mellett ott van még a rolling rendszerű Arch alapokra épülő sok igen népszerű Archklón, Manjaro és társai, ezekre ugyanazok a DE-k vannak, szóval sok kezdő ezeket próbálja ki és egy Manjaro KDE is piszok jó disztró! Ha még nem linkeltem volna itt :

    Linux a mindennapokban: Manjaro KDE

    Van ez a YT csatorna is, a Linux Mind, érdemes nézegetni a videóik között, bár mára kicsit elmentek nem kezdő irányba, de a videók jó része teljesen érthető laikusok szamára is szinte.

    (#504) Startup

    Na ez vitathatatlan, nincs mindenkinek a szomjédjában egy vérpistike, aki meghekkeli a rendetlenkedő Linuxát. ;]

    Mondjuk én a 6 év alatt nem túl sok segítségkérést kaptam azoktól, akiknek Mint-et raktam a gépére, aki meg sűrűn kér, hogy ezt oldjam meg, nála ugyanilyen rendszerességű volt a Wines help is. Emiatt is akartam mihamarabb minden ismerősömet, rokonomat átállítani, mert a Winhez már nem értek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák