Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #459 üzenetére

    Nekem például nem kényelmetlen jelszót gépelgetni terminalba, mert még ma is azt juttatja eszembe, hogy anno 6 éve felszabadultam a rémálomból! Mert ami egy Win7 újratelepítése után jött, az igazi rémálom volt, nem véletlen volt, hogy totál laikusként azt mondtam, hogy nincs még egy Win telepítés. :((( Az alaplapi CD-n meglévő illesztők helyett mindenből frissebbet összevadászni és telepítgetni, na az volt igazán kényelmetlen! A hangkártyához valami tajvani oldalról mire megtaláltam a megfelelő illesztőt, gyakorlatilag az őrület határán billegtem. Aztán ott van az, amikor a drága Win7-re valami program kellett......keresgélés, próbálgatás, eközben a lassú gépen millió felugró popup oldallal kűzdés, a virusirtó meg egyebek ugráltak fel, mint az őrült, 5x újraindult a gép, etc..... Gondolom nem kell ecsetelnem!

    Ezzel szemben, ha Linuxon kellett egy program, a megfelelő csomagkezelő módszerrel elindítom és beírom ezt a kényelmetlen jelszót és fél-egyóra helyett néhány másodperc múlva feltelepül a program és használhatom, nem kezd el külön életet élni eközben minden a gépen.

    A Winx már gondolom közel sem ilyen rémálom, mint anno a W7 volt, ezt már sajnos soha nem fogom megtapasztalni. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák