Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz UnA #7 üzenetére

    ha szerinted mindent meg lehet oldani, akkor ezt is (konkrétan megtörtént velem):
    üldögélek békésen vasárnap éjjel itthon a fenekemen, lehetett kb. éjjel tizenegy óra.
    először a felügyeleti rendszer kezd csipogni, utána meg a főnök mobilon, hogy vidéki telephelyen elszállt a klíma, nagy a meleg.
    lehetséges választási lehetőségek:
    - megnézem a máv meg a volán menetrendet, legkorábban reggel indul tömegközlekedés. amihez egyébként nem tudok eljutni, mert a végállomásokig nincs helyi közlekedés. szépen megvárom, amíg beindul itt a helyi villamos, elmegyek a "buszvégre", kibumlizok a helyszínre, és hipp-hopp 6-8 óra alatt már oda is értem. ennyi idő alatt a cucc fele leolvad, a másik fele meg simán feladja. a kár meglehetősen sok számjegyű, a beszerzési lehetőségek korlátozottak, vagyis a rendszert két-három hét után indítom újra.
    - lerohanok a ház elé, beülök az autóba, elindulok, majd mikor a hőfokok elérték a kívánt szintet (ez kb. amikorra felérek az autópályára) kinyújtózkodom. még időben odaérek és megfékezem a szaharát, minek következtében a cucc nem olvad le.

    lássuk a te megoldásodat! szerintem az enyémet mindenki kitalálta. azóta azt is tudom, milyen az, amikor szerencsés csillagállás alatt elkezdenek dolgozni a fékek az autómban... :P

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák