Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Littoral

    aktív tag

    válasz Krugszvele #1 üzenetére

    Nekem van jó sok szolgáltatói sztorim, 8:2 arányban a kellemetlenek javára. Mind a 8 az adott szolgáltató hatalmas egójának és magas lóról való kommunikációjának, valamint az ugyanebben a kórban szenvedő alkalmazottainak a hibája volt. Talán egyszer majd azokat is leírom, bár nem célom a savazás, ami történt, megtörtént. Én is úgy állok hozzájuk, ahogy ők hozzám, ezért van most netfónos kártyám.

    A térerő itt, az én életteremben és abban a néhány megyében, ahová járok, teljesen megfelelő. A többi szolgáltatónak is az volt, míg vissza nem fejlesztették. Nem gondoltam soha, hogy egyszer eljutunk arra a pontra, hogy itt a Vodafone fogja a legjobb elérhetőséget adni. Sőt, amikor ide költöztünk (20 éve), az akkor másodlagosként használt Vitamax kártyát ki kellett dobnom, mert itt egyáltalán nem volt térerő rajta. Ez még egy Ericsson T65-ben volt, és jelöljük meg a területet is: egy (kicsi) megyeszékhely jobb kerülete.
    Mára megfordult az egész, a két nagy gyengélkedik itt, a Vodafone felfejlődött. Mondom ezt úgy, hogy mobilban a Vodafonnak az ügyfele mostanában egyáltalán nem lennék, kinek kellenek az olyan rémtörténetek, amiket akár ebben a fórumban olvas róluk az ember.

    Végkövetkeztetés: mindenki fizessen oda, ahol neki a legjobb és emberként bánnak vele. Nekem ez a Netfone eddig olyan, mint egy régi ismerős, félszavakból is megértjük egymást, összekacsintva. Olyan, mint pl. a Pannon volt valamikor. De már elmúlt olyannak lenni.

    [ Szerkesztve ]

  • Littoral

    aktív tag

    válasz KISDUCK #4 üzenetére

    Vodafone és Telekom hálózatokon értékesíti a saját díjcsomagokat.

Új hozzászólás Aktív témák