Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz buvartacsko #19 üzenetére

    Nézd,én nem akarok belemenni abba, hogy a Belkin mi az én szememben és mit jelent neked. De a te helyedben mielőtt vitázni kezdek valamiről, azért utánanéznék, mégis milyen cég az a te általad említett xyz cég. Amelyik lehet, hogy korábban gyártott ilyen terméket, mint bármelyik másik cég. Ez egy igen komoly cég Kínában. olyan cégek egyike, ahol a tervezés, fejlesztés és a gyártás is egy helyen történik. Arról nem beszélve, hogy havonta átlag 10 új termékük van. Szállít akkukat az Asusnak, HP-nek, Mio-nak, Nokiának..stb.

    Ez a 20.000-es modellük ráadásul elég vékony és szintén dual in/outputtal rendelkezik. Az is igaz, hogy ez "csak" két eszközt tud tölteni egy időben.

    De van még jobb modellük is, ez a 10 ezres ráadásul 3 fajta csatlakozóval kapható.

    Így hirtelen 102 fajtát találtam náluk. A kis xyz cégnél.

    Itt van az, amit én vettem. Most is ezt venném.

    Van olyan hét, hogy hétköznap minden nap erről töltöm a 6S-t. De volt rá példa, hogy hazautazás során a kocsiban erről töltöttem (hátul ültem) a két telefont és a tabletet is. Hazudnék, ha azt mondom, hogy nem tartottam tőle, de ahogy említettem is a második év derekán vagyunk túl és ugyanolyan remek. :)

Új hozzászólás Aktív témák