Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz sing1ep1ayer #31 üzenetére

    Egyéni tapasztalatom alapján amikor több a beáramló levegő mint a kifelé áramló akkor érdemes egy szűrőt használni a venti előtt és így tiszta marad a gép. Ellenben, mikor több a kiáramló levegő akkor szinte minden rést és egyéb lukat be kell tömni ha nem akarja az ember, hogy atom retkes legyen a gép fél év alatt. Egy szűrőt odatenni egyszerűbb mint minden egyes lukat tökéletesen elzárni.
    Én kitartok amellett, hogy a több beömlő levegő a jobb megoldás. De csak a dzsuva miatt. Amúgy szerintem hót mindegy. A lényeg, hogy lehetőleg legyen egy csatorna, azaz elől venti hátul venti. Ha elég nagy a hátsó venti akkor a procira érdemes kis fordulaton pörgetni, azt is ha van rá mód akkor a kivezető venti felé tolni nem az alaplap felé.
    Nem érdemes ezen sokat rágódni, mindketten alaposan kifejtettük a véleményünket. Csak valami alapos teszt bizonyíthatná bármelyikünk igazát. Arra meg én nem leszek képes. Annyira nem érdekel a dolog. Főleg, hogy most egy AthlonII X240-esem van alaplapi 785g-vel és alaposan alul van feszelve a proci. A következő gépembe is max 65W TDP-s apu lesz, így igazándiból rohadtul mindegy, hogy kavarog-e a levegő, mert a büdös életben nem lesz ez forró.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák