Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sznajper

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítségre/tanácsra lenne szükségem az L9 emmel kapcsolatba. 2013.06 hójában vettem a telefont és kb tavaly nyár közepén csinált egy olyat hogy nagyon felmelegedett, nemvolt semmi extrém körülményes helyen, nemvolt napnak kitéve stb..hanem egy légkondizott vonaton történt meg. Akkor ugyvoltam vele tönkrement az aksija és nemfoglalkoztam vele, majd nemrég ujra előszdtem pár hónap után kiprobáltuk más l9 aksival és bejött müködik szépen dolgozik nyomtunk rá gyári beállitást stb , de a melegedés nem múlt el. Sajnos még midnig fentáll ám a telefon kifogástalnul müködik tehát hozza az elvárt gyorsaságot amit régen illetve nemakad, bár jelzem nemis nagyon futtatok olyan alkalmazásokat ami ezt tenné, viszont a hátulja pontosan az LG felirat alatt borzastzóan meleg ha pl képeket nézek vagy csak általános dolgokat csinálok pl böngészés.Mi lehet a baj? mit probáljak meg frissiteni, vagy egyáltalán van e még remény rá hogy ez a probléma megoldódik illetve még valamit elfelejtettem, hogy az akkut irrálisan gyorsan meriti ugyvettem észre, ettől függetlenül mig van benn erő jól dolgozik, illetve ha le bill zárazom és békénhagyom visszahül.1 alkalom volt mikor nemrég 2 hónapja ugye nézegettük milehet a baj és kiirta hogy az eszköz kifog kapcsolni mert nagyon meleg, ez 1x történt meg amióta megvan.

    Válaszotokat előre is köszönöm.!

    adatok:
    2013.06 ban vásárolt Lg Optimus L9
    android verzió: 4.1.2
    kernel verzió: 3.0.31
    szoftververzió: P76020C-EUR-XX

Új hozzászólás Aktív témák