Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz sutszi #23 üzenetére

    1. Ez egy megszólítás, kedves fórumtársam.
    2. Ne legyél már ennyire értetlen. Az L9 II árban és tudásban az Xperia SP-hez és az Alcatel Idol S-hez van a legközelebb. Meg a Nexus 4-hez, talán. Ezért ezeket a készülékeket vettük alapul, amikor pozícionálni szerettük volna a piacon a készüléket. Nem értem, hogy mi a baj a "megszorongatja" kijelentéssel. Megszorongatja? Igen. Miért? Mert hasonló árfekvésű és tudású. Legyőzi? Nem, nem egyértelműen. Jobb a kijelzője? Igen, ebben jobb. Van benne olyan funkció, ami az SP-ben nincs? Igen. És fordítva? Fordítva is. Akkor mi a baj azzal, hogy megszorongatja? Mi a fityfenét kellene ezen átgondolni?

    Fogalmam sincs, hogy miképpen kapcsolódik ide, hogy nekem az "IPS imádókat" "fegyelmeznem" kéne egy Sony tesztnél. Téged sem fegyelmezlek, egyszerűen megfogalmaztál egy támadó jellegű hozzászólást (milyen bogyót evett a tesztelő), amire érvekkel reagáltam. Elég furcsa, hogy ezek után még durcázol. Sehol nem írtam, hogy fogadd el, hogy a telefon szuper, azt sem, hogy tévedtél. Csak annyit írtam, hogy miért jogos az a kifejezés, hogy megszorongatja.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák