Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akooos

    veterán

    Elkéstem, nem tudtam leírni a véleményem azok előtt, akik a szokásos "nem tetszik" szöveggel jönnek. (Amit egyébként maximális tiszteletben tartok, hiszen egyéni preferencia, kinek mi tetszik :) )

    Emlékszem mikor bemutatták a G2-t, ugyan ezek voltak az első élmények.. Ronda, nem tetszik, felesleges, hogy néz ki a hátlapi gomb, samu utánzat stb :) Ezek ellenére biztosra veszem, hogy még most is az egyik legnépszerűbb LG (és az egyik legjobb) ami még mindig megállja a helyét.

    Itt is pont ilyen első benyomásokat oszt meg mindenki. Ez biztos meg fog változni, ha pár ember kézbe veszi a telefont :)

    Nekem egyébként tetszik. Valamiért a G2-re emlékeztet a kinézete és ennek örülök. Azon kevés emberek közé tartozom, akiknek tetszik a modularitás. Látok benne fantáziát, mivel rengeteg modult lehet majd kapni (remélem) a jövőben. Ha esetleg elgyengül a telefon alja a ki-be rángatástól, akkor majd vesz hozzá a user egy másik alsó részt :)

    A hátlapi dupla kamera is bejön, mint annak idején a HTC EVO 3D esetében :) Hiába volt ott nagyon gagyi, én élveztem használni :DDD Az alábbi két képen látszik is, hogy miért "menő":


    Köszi a tesztet Bone, nekem tetszett, ahogy a telefon is :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák