Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    Sziasztok!

    Ez most lehet, hogy nem elég specifikus, de nincs ötletetek, hogy miért olyan lassú a G2-m? Nem olyan vészes, mintha konkrétan valami hibája lenne, de egyáltalán nem fürge, akadozik, stb. Pár példa:
    1. Megnyitok egy app-ot (pl. facebook, chrome), és akár 3-4 mp-ig is gondolkozik, ez idő alatt egy üres app képernyőt látok.
    2. Valami app-ban írnék szöveget egy mezőbe, lassan megnyílik a swiftkey billentyűzet, és ahogy normál sebességgel gépelek (gyorsan), észreveszem, hogy picit megfagyott pont gomb lenyomásnál, ezért hosszú érintésnek veszi és berakja a hosszú karaktert.
    3. Chrome-ban írnék szöveget a keresőmezőbe, és a swiftkey egyszerűen eltűnik.
    4. Chrome-ban 2 lap van megnyitva csak, de amikor oda-vissza váltok a lapokra, mindig újratölti a lapokat.
    5. Tapizok az app drawer ikonra, és nem azonnal hozza be, hanem mondjuk 2 tized alatt "ugrálnak fel" az ikonok (első megnyitásra, utána már jó).

    Ezeket így tök random veszem észre, de akkor is, ha összesen csak 2-4 app van megnyitva, nem pedig mondjuk 15.

    Android 5.0.2, tök gyári rendszer, no root, nincs fent tweak szoftver vagy ilyesmik. Főleg azóta vettem észre, hogy vacakol, miután frissítettem az Android 5-re, pedig utána még full gyári visszaállítást is nyomtam.

Új hozzászólás Aktív témák