Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz #72042496 #11 üzenetére

    Hiánypótlóak ezek a leírások. (szerk: Mármint a te hsz-ed, nem a teszt. :D :R )
    Másoknak azért, hogy tudják mit is kapnak pontosan amit a gyártó cseszik rendesen megcsinálni, vagy legalább leírni amit kihagyott belőle/nem kompatibilis valamivel.

    Nekem meg azért, hogy bottal se piszkáljam. 12 éve vettem az első LCD-t, Samsung. Nézni kellett, hogy 120Hz legyen, hány bit, mit tud bemeneten kezelni, van-e 1:1 mapping, input lag mennyi, 24p van-e.
    Eltelt több mint egy évtized és ugyanúgy kell leásni a fórumok mélyére. Még ugyanezekért a funkciókért is, sőt egy részük még el is tűnt azóta!... nem beszélve az újításokról, sync, 120Hz bemenetek és módok kezelése, HDR...

    És ezt kéne átlagbélának 800e-ért (vagy egy kisebb/gyengébb modellt 3-400e-ért) megvennie mert olthatatlan vágyat érez az újdonságokra.

    Csereérett lenne a mostani 55"-os LCD. Gondolkodtam 65" LCD-ben vagy 55" OLED-ben. Most kevésbé használom, többet nem érne... de hosszú távra nyilván a 65" OLED lenne jó és ha látnám, hogy 1-2 év múlva kihasználva megéri akkor ki tudnám fizetni azt is.
    De ezektől azonnal elmegy a kedvem az egésztől. Még a 300k körüli lightosabb árú, de mág extrákat nyújtó LCD/QLED/55" OLED cserétől is igazából.
    Ilyenkor lapozok, hogy majd jövőre... már 2-3-4 éve legalább. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák