Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor81

    senior tag

    Latom, sok a tudor es engem mindig erdekelt, hogy honnan tudjatok, hogy zavarna a plazma vibralasa, ha meg csak az MM-ben lattatok ? A plazmanak nincsen akkor fenyero tartaleka mint az LCD-nek, ezert kell a MM-ben csutkara allitani a kontrasztot, amitol fako lesz a kepe es a vibralas is felerosodik. Ebbol otthon semmi nem eszlelheto. De elfogadom, hogy ez ilyen sok embernek serti a szemet es nem is akarok vitatkozni, mert lesz@rom hanyan neznek rosszabb kepet tobb penzert, amig nekem van lehetosegem olyat venni, ami engem "kielegit", de mindig kivancsi voltam, senkit nem zavart az 50 Hz-en villogo elektronagyu (ami onmagaban is kiegette az ember szemet) 1930-tol ugy 2000-ig ? Vagy eddig nem TV-ztetek, Urak ? Ahhoz kepest a plazma semmi, meg annyi sem. (Amugy van problemam a sajat TV-mel, csak nevetsegesek azok a kifogasok, amik ilyenkor elsonek merulnek fel azoknal, akik meg az eletben nem neztek otthoni korulmenyek kozott 1 oran keresztul plazma TV-t pl.: fogyasztas, vibralas, magas ar meg beeges - ez mind csak sztereotipia)

Új hozzászólás Aktív témák