Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Stauffenberg #20 üzenetére

    Ez az infó nekem is sokat érne. Én is megosztott mappákból filmeznék (csak PC-ről), és kellene a megfelelő feliratmegjelenítés is. Eddig nem nagyon találtam olyan modellt, ami hálózati lejátszás közben is tudta volna normálisan kezelni a külső .srt feliratokat, valamint az .mkv file-okon belüli feliratváltást.

    Ha valaki tud ilyen TV-ről, aminek mondjuk még a képminősége sem ratyi, és az ára sem vetekszik egy kisebb ország költségvetésével, az kérem ne tartsa magában az információt. :R

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Dzsekó #36 üzenetére

    Köszi! :R

    Na a másik a hangsáv váltás. Nem értem, hogy ha USB-ről megy, akkor hálón keresztül miért nem? Hihetetlen, hogy miközben minden szirszarral telepakolják a TV-ket, ezeket az alapvető dolgokat nem tudják rendberakni. Az lenne az alap egy mai TV-nél, hogy ezeket mind szépen tudja. Aztán kellene a többi - sokak számára teljesen felesleges - okos szolgáltatással foglalkozni.

    Pár éve egy WD TV Live médialejátszót használunk. Az ezeket a dolgokat mind kifogástalanul tudja, pedig nem egy mai eresztés. Gondoltam, ha majd veszünk új TV-t a nappaliba, akkor ez mehet a régi TV-vel együtt az egyik szobába, hogy ott is elérjük a PC-n tárolt tartalmakat. De ezek szerint hiába az összes modern okostévés fícsör, vehetek 30+-ért még egy médialejátszót, hogy kényelmesen tudjuk nézni a filmeket, sorozatokat. Elkeserítő ez az egész. :(((

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák