Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siposz

    aktív tag

    válasz proci985 #29 üzenetére

    "irodai munkara egyszeruen nem jo az ivelt kijelzo"

    Mármint grafikai vagy tervezői munkára. Minden másra teljesen okés. Programozás/adminisztráció/office nyomogatás, stb...

    És ez a nagyobbik rész, többen macerálnak excelt mint CAD tervezőt és nyomdai szoftvert meg photoshopot összesen.

    "aztan lehet az lesz, mint a tvknel, hogy ez ment 1-2 evig"

    A görbületnek akkor van értelme, ha közel ül 1 ember és fix helyről nézi a képernyőt. Tehát igen, pont a monitoroknál.

    [ Szerkesztve ]

  • Joshi

    titán

    válasz proci985 #29 üzenetére

    A nagyon széles és hajlított monitoroknak is van létjogosultsága pl DJ zeneszerkesztés vagy sok táblázatkezelés. Nekem mondjuk nem Odyssey van csak egy Samsung C49HG90, de bitang jó szimulátorozni vele. Haverom is azt mondta elsőre hogy milyen keskeny, de ő is azt mondta hogy játék közben teljesen jó volt.

    Én asztalra kimondottan monitornak nem vennék UltraWide hajlítottat, szerintem nem indokolt. Az a gond vele, hogy ha vegyes tartalomra kell, akkor kompromisszumos. Persze akinek inkább kell az UltraWide az vegye nincs vele gond szokható.

    Nekem egy LG 32GK850F-B monitorom van ami VA paneles és sík képernyős ami nekem nagyon fontos érv volt. Azt viszont mindenkinek be kell látnia, hogy ekkora méretben piszok drágák az IPS paneles Gamer monitorok. Ha ez a cikkben szereplő monitor tudná a FreeSync 120/144Hz-et, akkor bőven 300 fölött lenne az ára. :K

    Egyébként tesóm fia most BlackFriday alkalmával Emagon az LG 32GK850F-B behúzta 121K-ért. :Y Bekalibráltam neki is egy Xrite i1 Display Pro Plus-al, most már tényleg jó a képe. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák