Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    válasz Qtya123 #46 üzenetére

    Szerintem is úgy kb. 45 fps-től lesz játszható egy játék egérrel (a nyugisabb félék, a gyorsabbak inkább 60 körül), a 30 már gáz, bár ettől még nem ártana, ha lenyúlna a range akár 20-ig is, mert a hirtelen tüskéket (mikor egy rövid időre felszökik a frame time, aztán visszamegy az átlag közelébe) talán segíti kicsit elkenni.
    Bár ha bekapcsolod a V-Sync-et a G-Sync mellé, akkor szerintem 20 és 40 közti fps-el (ha példaképp 40 a határ) jobb az eredmény, mint G-Sync nélkül, mert lesz ugyan képkocka duplázgatás, illetve ami fontosabb, eleve túl kevés lesz az fps, de nem törik a kép és még mindig tud valamennyit játszani a rendszer a szinkronizációval (szóval jobb, mint a sima V-Sync egyedül, vagy mindenféle Sync nélkül).

    (#22) MeszesKPT - Sőt, HDMI 2.1-es kártya nélkül még a QFT (Quick Frame Transport) módot sem tudták szerintem tesztelni, ami elvileg tovább faraghat a lag-ból (a mostani Turing kártyák ezt szerintem még nem támogatják, és tippre azzal játszik, hogy miként használja a 2.1-el megnövelt sávszélt olyankor, ha nincs rá szükség, a Turing pedig még csak 2.0 sávszélt tud).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák