Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
julius666
addikt
válasz
julius666
#11
üzenetére
Megkövetem magam, a jó öreg dev buildemmel voltak a gondok, illetve mert a GPU painting flaget is bekapcsolva próbáltam csak a gyorsítást. Leszedtem majd felnyomtam a canary-t és tuti minden, csak a GPU composition-t bekapcsolva klassz, így már nincs probléma a görgetéssel. Nem olyan jó a gyorsításuk mint a konkurenseknek, de működik.
-
#16820480
törölt tag
inkább már egy normális letöltés dialógust kéne valahogy gurítaniuk, mert a mostani az elég fapados, nem tud folytatni letöltést, ha bezárom a böngészőt, akkor megszakad a letöltés (nem lehet folytatni), ráadásul az alulra kitolt méter magas letöltés sáv is ott vesz el a weboldalakból, ahol a legkevesebb a rendelkezésre álló terület (magasságból).
-
#41133696
törölt tag
-
syl5
őstag
Frissítettem, nem lett nagyon gyorsabb a gyakran látogatott oldalak elérése, mert eddig is bitang gyors volt.
-
julius666
addikt
Egy Core2-es asztali gépen HD4830-al illetve egy Brazosos netbookon (E-350). Mindkettőn ugyanúgy darabos a görgetés. Nem konkrétan akadozik, hanem olyan nehézkes, szinte hallom ahogy kattog a layout motor alatta, helyenként látom is ahogy egy-egy tile-t kicsit később renderel. Össze lehet hasonlítani egy hardvergyorsított opera labs verzióval (lehetőleg ne gmail/FB alatt mert van benne egy csúnya bug ami ott előjön, hanem mondjuk youtube, az jó példa, blokkolt flash-sel hogy ne zavarjon be). Nem a smooth scrolling hiányáról beszélek, mielőtt valaki kitalálná. Az Chrome alatt akadna rendesen valószínűleg pont emiatt. Kieget szinte semmit nem használok, oldalrenderre egyedül max az adblock+ hathatna, azzal is csak az FB/Twitter szarságokat blokkolom.
Illetve a hardvergyorsítás flageket bekapcsolva 30 tab környékén tényleg ilyen 3 és fél gigákat eszik. De anélkül is több mint a felét.
-
julius666
addikt
Normális hardveres gyorsítást csinálhatnának már meg a lassacskán tényleg nevetséges memóriaéhségén faraghatnának, mert azt kell hogy mondjam, szépen lehagyta a konkurencia. Nagyon klassz hogy tényleg villanásra jön be az előretöltött youtube ha utána darabos a görgetés meg a navigálás az oldalon belül. Illetve hogy ha az előcachelt oldalakkal együtt ~40 tabnál már lassan a 4 gigát nyaldosom... (bekapcsolt hardveres gyorsítás mellett ebben még csak nagyotmondás sincs)
-
#95590400
törölt tag
de az legalább bissztoss.

üdvözlendő dolog, ha igen. lehet újraelőveszem és megnézem, h van-e fetch, meg mouse gestures tanítható, asszem a többi ilyesmi, ami kellene nekem volt már legutoljára alá. csak oldalsáv nem, mappákkal, választóvonalakkal. nekem tetsző rss olvasóval. az meg kizáró ok.
vagy megvárom a firefox 18-at a mozilla kinekapöschte izé, verziószáma nagyobb versenyén. -
bugizozi
őstag
Végre eltűnt a 6 legtöbbet látogatott oldal... \o/
-
BotaN
senior tag
Csak én emlékszek rosszul vagy ez az előtöltős téma már rég benne van a Chrome-ban, csak ilyen kísérleti jelleggel, és külön be kellett kapcsolni. Nem?
-
tothjozsef
aktív tag
és vajon lehet már bookmarkokat kirakni bal oldalra?
Új hozzászólás Aktív témák
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- VR topik
- Fotók, videók mobillal
- Elektromos autók - motorok
- AliExpress tapasztalatok
- Calibre, az elektronikus könyvtár
- PlayStation 5
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- További aktív témák...
- iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite megkímélt állapotban eladó!
- AMD Radeon RX 7900XTX Vapor-X 24GB GDDR6 Nitro+( Gari 2028-ig)
- WACOM INTUOS Pen & Touch S - Digitalizáló rajztábla
- Új Gamer PC - Ryzen 7 5700 / RTX 5060 / A520M / 16GB RAM / 1TB SSD / 650W
- Új Philips Saeco GranAroma SM6580/00 2 év garancia
- Targus DOCK423A - USB-C Dual HDMI 4K HUB - 2 x HDMI (120Hz)
- Apple iPhone XR 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Felújított laptopok számlával, garanciával! Ingyen Foxpost!
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G6 - i7-8GEN I 16GB I 512GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Eredeti Lenovo 135W töltők (sárga téglalap)
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Na látod, csak nem olyan rossz ez. 




