Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • voyi

    aktív tag

    válasz voyi #40 üzenetére

    Vegulis megvettem ezt a modellt sajnos mar csak az rtx 2070 max-q volt raktaron, eredetileg a 2060as videokartyas modellt terveztem megvenni.

    Eddigi tapasztalataim:

    Billentyuzet elegge kenyelmetlen, sokak altal kirtizalt baloldali gombokat reflexbol lenyomtam az elejen, bar mar kezdem megszokni. A wasd billentyuk elegge jobbra tolodtak ami szinten elegge zavaro, bar eddig csak az agyamban jatszottam fekve, asztali hasznalatnal ez nemhinnem, hogy gond lenne (balrabb helyezni a laptopot).

    Teljesitmeny nagyon eros, cs go 170-240 fps-t produkal, full hd max beallitassal, AAA jatekok is lazan futnak ultra-n par kivetellel minimum 60 fps-el. Nvidia control panelt allitgattam teljesitmeny centrikus beallitasokra.

    Processzort siman engedi -150mv-ra alulfeszelni semmi fagyas nincs, ellenben max 81-82fokra megy fel a proci homerseklete jatek kozben, mindezt kb 25-26 fokos befutott szobahomersekleten. Videokari meg nagyon huvos, alig megy 70 fole, meg ha kozel 100%on is kivan hasznalva, ez lenyugozott. Sajnos itt mikor probaltam extra feszkot adni neki, fagyott a kep, azert a par fps extraert feleslegesnek tartom amugy is.

    Venti szokatlanul halk, turbo fan mode se zavaro jatek kozben ha hangszorokkal szol a laptop. Erosen ajanlott bekapcsolni, ha zavaro akkor a fejhallgato segit.

    Billentyuyet vilagitas nagyon ki van maxolva beallitas lehetosegek teren, egy firmware frissites utan az egyedi gombokat is betudtam konfiguralni.

    Annyi van, ami kicsit kellemetlen lehet,hogy videokari drivernel nekem nem engedte a sima whql game ready drivert feltenni mondvan, hogy a windowsom nem kompatibilis vele, igy a dch verziot telepitettem fel, ami gond nelkul felment, bar itt meg kulon kellett telepitenem a windows storebol az nvidia vezerlopultot, de a lenyeg, hogy mukodik tokeletesen.

    Kepernyo ahhoz kepest, hogy elvben csak 300 nit -es modell, teljesen fenyes, szamomra nemis kell fenyesebb, tokeletesen megvagyok elegedve vele, szinek is nagyon rendben vannak.

    Igy osszessegeben szerintem nagyon rendbe van eddig ez a laptop. Vannak benne kompromisszumok, de batran ajanlom mindenkinek, foleg ha a jovoben lejjebb megy az ara. Szamomra meg mindig veszettul draga, bar hozzateszem, hogy mas gyarto laptopjai is minimum kerulnek ennyibe ezzel a configgal.

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák