Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huntszy

    tag

    válasz DiamondBack #23 üzenetére

    Ebbe az élő állatosdiba még bele se gondoltam. Nálunk most van úton az első gyerkőc. Lehet gyorsan össze kell kalapálnom egy rulez listát, kinyomtatni, lelaminálni és minden közeli rokon kezébe nyomni, hogy ezeket nehogy! :D

    Edit: amúgy a Marketplace ilyen szempontból nagy csoda. Nekem is sikerült már régi lepukkant TV-t meg hasonlókat ott elpasszolni. Ami ráadásul előnye apróval szemben, hogy szerintem többen használják az egységsugarú emberek közül másrészt meg random feldobja emberek hírfolyamában, hogy ez meg ez van a közeledben (nekem is) így jobban ráakadnak. Mondjuk én mindent pénzért teszek fel, ha más nem egy jelképes ezresért vagy valami. Ezzel kerülöm el az ingyér hiénákat, őket nem kedvelem.
    Ismerőst pl nagyon elkapta a minimalizmus tavaly mikor beütött a karantén. Mondta, hogy minden létező fölösleges vagy félig fölösleges bizbasztól megszabadult Marketplacen. Valami 2-300k-t kalapozott össze kacatokból pár hónap alatt és még helye is sokkal több lett :D Külön öröm ebben, hogy nem a város széli szeméttelepet gazdagítod, attól, hogy nekünk évek óta csak a port fogja az ajándékba kapott elektromos yénai tál izé más lehet pont szeretni fogja. Még környezetkímélő is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák