Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz updog #22 üzenetére

    Ha a fúrószár alá odatartja az asszony a porszívó csövét, semmi nem fog félremenni. A panel/gázbeton porózus, egy nem túl drága ütvefúró is simán megoldja a problémát. A villanyvezetékekre kell figyelni, de az meg eleve adott és látszik is legtöbbször. Az a nem mindegy, hogy milyen mély lyukat fúrsz. Arra is kell figyelni. :D. 50-60mm-nél mélyebbet nem szabad és nem is kell fúrni. A panelban ahol utoljára laktunk, egy délelőtt alatt felfúrtunk mindent. A közös képviselővel megbeszéltük, hogy melyik lenne a megfelelő időpont, ez mindenki szerint hétfőn délelőtt 10-től délután négyig ok volt, így semmi gondunk nem volt. Minden hónapban kétszer volt gyűlés, ahol aki akart megjelent és elmondta a problémáit. Persze alig voltak, de a közös góré mondta, hogy ne foglalkozzak velük, volt egy hónapjuk hogy reklamáljanak. :D. Sokat melóztam anno ilyen panelekben és az akkori főnököm azt mondta, hogy reggel nyolctól délután négyig hétköznap ez nem szabad hogy problémát jelentsen. Valahol igaza van. Ha én éjszakai műszakos vagyok éppen (volt rá példa) akkor így jártam, de ez egyedi eset. :D.

Új hozzászólás Aktív témák