Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chabee

    tag

    Hali!

    Jó lett az otthon, gratula! Csendes, mosolygós életet kívánok benne! :)

    A nappali - étkező - konyha együttes az nagyon jó dolog. A színek is jók, bár a hálóé az nekem már erős. De ugye Ti laktok ott, így ez tökéletesen lényegtelen. ;) A kazánt nézve padlófűtés van a nappal használatos lakóterekben? Mert csak a hálóban láttam radiátort. (Bocsi, lehet hogy erről már írtál, de a többi házblogos bejegyzésed nincs meg készség szintjén :N ) Majd ha lemegy egy teljes "szezon" érdekelnének a tapasztalatok, hogy mi hogyan vált be. Esetleg a rezsi úgy alakult-e ahogy gondoltátok, reméltétek, stb.
    Amúgy ahogy nézegettem a képeket feltörtek az emlékeim egy hasonló projektről. Kicsit több mint két éve lakunk egy családi házban. Csak egy laza 26 hónapos folyamat után költöztünk be. Reggeltől estig tudnék mesélni jót is rosszat is. A gyerekeim után a házunkat tartom életem fő művének. :DD Mindezt úgy hogy én egy igazi bérházszökevény és panelproli voltam.
    Anno amikor nekiálltunk a házprojektünknek egy kollégám megnyugtatott, hogy a családi ház akkor lesz kész, ha lerombolják. De ugye ez a gondolat már számtalanszor előjött a bejegyzéseid nyomán.
    Szóval örülök, hogy csatlakoztál a családi házban élők táborához, üdv a csapatban!

    Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

Új hozzászólás Aktív témák