Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    ne vedd magadra, de ez műbalhé. lehet, hogy a gnome-ot javalló ember szenvedett már eleget a kde-vel, és tudja, hogy valami menőmanó miatt a végén úgyse lesz jó. a másik ember szintén segíteni akart. mondjuk nem ma kezdtem, de be merem vallani, hogy volt már percekig anyázásom "köcsög b gép" miatt, közben a másik rendszer jelszavával / userével akartam betörni. megkockáztatom, hogy újratelepítés is volt így, utólagrájövéssel.

    mondok más példát, tegnapról: nem ment a gISOmount vagy mi. gugli, kidob egy oldalt, ahol a problémára az alábbi válaszok voltak:

    -használj ilyet.
    -ne olyat, hanem ilyet, mert nem kell user groupot csinálni.
    -jaj hülyék vagytok, erre ez a legjobb.
    -csináld parancssorból, így.
    -én parancssorból csináltam, csak csináltam hozzá scriptet, így.

    a mese vége annyi, hogy nem derült ki miért rossz a gISOmount. fülibe súgtam, hogy apt-get szórd-be-sóval, majd az alternatívák közül az egyik (nem az első) végül jó lett.

    nézőpont és mondjuk makacsság kérdése, az ember nem szívesen adja fel az eredeti elképzelést. viszont nem eshet mindennap, szóval egy más fórumon találhatsz hozzád hasonló nem-megalkuvó embereket. szerintem ez nem bug, feature.

    ja, nem vagyok nagy spíler, de nekem utoljára akkor volt ilyenem, mikor hiányzott a /mnt vagy valami jogosultság miatt nem tudott titkolós keyring-manót mütyizni. esetleg megérheti ránézni, ha még nem oldódott meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák