Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz btudos #7 üzenetére

    Értem én hogy így nagyobb a touchpad, meg gesztusvezérlés meg minden, de nem kéne elfelejteni a tradiciókat.

    Jaja, a Nokia sem felejtette el a tradícióit, aztán milyen jól is megy nekik manapság... :U

    Tradíció ide vagy oda, nem jó gépet kell gyártani elsősorban, hanem eladhatót. És ha az az eladható gép még jó is, akkor tényleg jó munkát végzett mindenki.
    A TP-ket nem a trackpoint vagy azok gombjai adják el, hanem a legendás minőségük és megbízhatóságuk. Ma egy gesztusvezérléses nagy touchpad mellett a trackpointnak sokkal kisebb létjogosultsága van. És lehet, hogy vannak, akiknek nagyon fontos a trackpoint, de nem ők a fő vásárlóerő, (sajnos) nem az Ő érdekeiket tartják szem előtt, hanem a nagy tömegekét.

    Azzal pedig nem a tradíciót őrzöd és erősíted, ha mereven elutasítasz minden újdonságot. Mennyit használtál rendes touchpad-et gesztusvezérléssel? Szerintem egy jól megcsinált touchpad a megfelelő operációs rendszer támogatással sokszorosan kenterbe veri a trackpointot. Nagyon sokat használtam a trackpointot én is, amíg csak XP volt, addig jó is volt, de most, hogy már másra is lehet használni mint az egérmutató mozgatására, a touchpad sokkal jobb. (Mondjuk én a Mac+OSX touchpad használat alapján mondom ezt, a Win8-at még nem próbáltam így)

Új hozzászólás Aktív témák