Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Gusztáv #42 üzenetére

    Igényeken fölösleges vitatkozni, teljesen igazad van.
    Én nem veszek gagyi műanyag laptopot, de ilyen telefont se (150e Ft-ot adni egy műanyag szappanos dobozért, ala tavaly az SGS és idén az SGS II?). Viszont mindezek hasonlóan működnek, mint a prémium anyagokból összerakottak. Az iPad és utánzói között ellenben a hardver mellett a használatbeli különbség (UX) nagy. Addig, amíg olyanok magyarázzák, hogy "ugyanazt tudja", akik sose fogták a kezükbe, nem vetették össze az elérhető alkalmazásokat, csak saját magukat hitegetik. Szerintem pont az 50 ezres tabletek rohadt drágák ahhoz képest, amit nyújtanak...

    "kicsit körülményes pl a metrón / buszon állva egy 10" tableten olvasni"
    Ez már erősen LOL kategória, ilyen esetekre találták ki a zsebből előkapott okostelefont, de nem a táskából kibányászott 7" tabletet 400 g-os tömeggel.

    "az ebook olvasók sem véletlenül nem készülnek ekkora méretben"
    Dehogynem készülnek, hiszen olvasni a könyv méretűt a legjobb, annak volt csak igazán ideje, hogy belőjék a méretét, nem az ebook olvasónak. Csak itt is drágább a nagyobb, mégse sokkal nehezebb típus, ezért az olcsójánosok (akik megint csak sose próbálták a nagyobbat) megmagyarázzák maguknak, hogy a kisebb jobb...

    A tablet pedig teljesen nyilvánvalóan luxuscikk, hiszen elsősorban szórakozásra használják, és 50e Ft-tól fölfelé kapható.

    "Ha meg játékról van szó, akkor egy Ipad 2-es autóverseny pont olyan bután néz ki egy PS3/XBOX360/PC autóversenyhez képest, mint az Androidos."

    Na ja, megint valami, amit sose próbáltál... Érdekes, nekem van itthon XBOX 360 és iPad 2 is HDMI-n a TV-re kötve, és a különbség nem mellbevágó, holott iPad 2-re 5 hónapja lehet fejleszteni, XBOX 360-ra pedig lassan 5 éve. Persze ha az Androidot akarod mosdatni ebben az ügyben, akkor legyen igazad...

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák