Hirdetés

2017. január 22., vasárnap

(#1) bambano

bambano
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

küldhetnének egyet, jól megtesztelném...

@netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#2) Robert07

Robert07
(tag)

vegvevo == vegfelhasznalo ?

(#3) XmoD válasza bambano (#1) üzenetére

XmoD
(senior tag)

Hidd el nem csak Te :DDD

Apropó lehet tudni h. mely gépek készülnek itt ?

"ezek már sata3-on szívták az apatejet mit vársz?" by Nirvanus Loctite 406 ragasztó eladó https://goo.gl/ygh8A2 érdeklődni üzenetben. FM2+ ITX lapot vennék.

(#4) Daywalker válasza Robert07 (#2) üzenetére

Daywalker
(HÁZIGAZDA)

Nem. Egy szervernek ki a végfelhasználója? Az akinél üzemel vagy az akit kiszolgál a távolban? Mivel cégeknek értékesítenek, az ő szempontjukból az nem egy felhasználó...de hidd el, én is néztem nagyokat, amikor hallottam.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#5) bambano válasza Daywalker (#4) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

aki a végső cehhet állja.

@netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#6) buca84

buca84
(őstag)

"A Flex Hungary (aka Flextronic) sárvári üzeme..."
Flextronics a régi neve.

(#7) Kopi31415 válasza bambano (#1) üzenetére

Kopi31415
(PH! nagyúr)

Én egy WS-t kérnék tisztelettel a tetejéből. Gyönyörű a belseje a két procis megoldásnak.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#8) DithenS

DithenS
(senior tag)

Tetszik hogy leírják hogy hogyan is kell összeszerelni a dolgozóknak az alkatrészeket.Mint ha valami nagy egyedi dolog lenne ahol sehol máshol nincs ;D
Amúgy a Philipsnél is ilyen van csak lámpáknál,bár ott nem kell minden vackot becsipogni.Meg áttálni is a dolgozóknak kell pedig egy raklap lámpa cirka 8-15 millió ft ;)

[ Szerkesztve ]

(#10) kraftxld válasza XmoD (#3) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Az utolsó képen az egy X3650 M5-nek tűnik. Nem rossz gépek, a gyárban van is egy raklappal :)

MCSE+M/S, MCITP, VCP6-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#11) mcmike válasza kraftxld (#10) üzenetére

mcmike
(őstag)

Igen, pontosan. Az egy x3650 M5-ös. Elég stabil igáslovak... ;)

Az okos ember más hibájából tanul... de ezek alapján én még okos embert nem láttam... :D

(#12) mcmike válasza XmoD (#3) üzenetére

mcmike
(őstag)

Az összes szervertípus itt fog készülni az EMEA régióra.

System x modellek (álló, rack), ThinkServer modellek (álló, rack), Flex System, NeXtScale, Converged blokkok. Egyelőre még csak a szimpla álló és rack szerverek gyártása került ide (ha jók az értesüléseim), a többi hamarosan (már átállás alatt van). ;)

@Daywalker: a végfelhasználó, aki az adott szervert megveszi és üzemelteti (legalábbis gyártói szemszögből). Az a gyártó szempontjából irreleváns hogy pl. egy terminál szervernél máshol van (/is lehet) a tényleges felhasználó.

[ Szerkesztve ]

Az okos ember más hibájából tanul... de ezek alapján én még okos embert nem láttam... :D

(#13) kalifa777

kalifa777
(tag)

Köszi a beszámolót, lehetne hasonló cikkből több is.

(#14) XmoD válasza mcmike (#12) üzenetére

XmoD
(senior tag)

Akkor tényleg behúzta ebbe a régióba Flex őket. Bár ez csak bérgyártás még mindig.

"ezek már sata3-on szívták az apatejet mit vársz?" by Nirvanus Loctite 406 ragasztó eladó https://goo.gl/ygh8A2 érdeklődni üzenetben. FM2+ ITX lapot vennék.

(#15) Dr.Momo válasza mcmike (#12) üzenetére

Dr.Momo
(fanatikus tag)

Az x86 alapú IBM szerverek az EMEA régióban eddig is itt készültek (először Tatabányán majd később Székesfehérváron) csak a lenovo akvizíció után vitték el és most meg visszahozták a Flex gyárába...
2008-ban ugyanezt játszották el a PC gyártással is.

(#16) hallador válasza Dr.Momo (#15) üzenetére

hallador
(PH! addikt)

Ezek alapvetően összeszerelő, illetve végszerelék voltak ha jól gondolom.

[ Debian Jessie; Linux Mint Cinnamon ]

(#17) Dr.Momo válasza hallador (#16) üzenetére

Dr.Momo
(fanatikus tag)

Jól gondolod. Az alkatrész gyártás már régóta kínába/taiwan (és más távolkeleti országokba) van kiszervezve. A késztermék összeszerelést az EU területén végzik, így lehet az adóterheket optimalizálni...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.