Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Tapsi #1 üzenetére

    Ez sajnos az USA életmód része. Én éltem kinn, és hát őőőőő hogy is mondjam, igencsak sokan élnek abból, hogy mást használnak ki. Ehhez elkerülhetetlen a "full" " korrekt" viselkedés. Gyakorlatilag ha rossz helyen fingok, akkor beperelhetnek, adott államban gyorsabban közelíted meg a zebrát, akkor beperelhet stb. Az álszent viselkedés Mekkája USA. Már nem élnék ott semmi pénzért. Iszonyatosan képmutatóak. És iszonyatosan "kedvesek" tudnak lenni adott állampolgárok, de csak addig, ameddig meg nem tudják az infót tőled, és fel nem jelent a főnöknél, a rendőrségen stb.
    Ha beköltözöl egy közösségbe, akkor is mennek "szomszéd" nézőbe, ha senki nem hívta őt. Mert "kíváncsi" rád. Én jártam így nem egy USA állampolgárokkal.

    Amitől még kiütést kaptam, hogy náluk minden rasszizmus, ami nem úgy van amit ők akarnak.

    Szépek a filmek, amit csinálnak, csak a valósághoz nem sok köze van.

    Mai fejjel nem élnék ott.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák