Hirdetés

2018. október 19., péntek

(#1) Hebry

Hebry
(senior tag)

A fekete jobban tetszik, de azért ezt is elfogadnám.
20 ezer forint egyébként szerintem sok érte.
Még akkor is, ha minden állítható rajta.

(#2) helkis

helkis
(PH! addikt)

pöpec! ;)

>>>>> ''Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'' <<<<< >>>>>>> 3Dmarkillers - hwbot.org <<<<<<

(#3) KaiotEch

KaiotEch
(PH! nagyúr)

Ebből is gondolom 10-ből 9 hibás lesz.

Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#4) KevinMulder

KevinMulder
(tag)

Miazatyaúristen ez? :)

(#5) Jaeger

Jaeger
(kvázi-tag)

Úúúúúúúúúú! Tisztára, mint a síkötésem! :)

(#6) LackoMester

LackoMester
(PH! addikt)

Nekem ( külsőre ) tetszik, viszont volt szerencsém még a R.A.T. 5-t kipróbálni, és ez is nagyon hajaz rá, akkor gyorsan le is tettem róla, nekem kényelmetlen volt, akárhogyis állítottam. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7) csƵ

csƵ
(őstag)

A borítást lehagyták.

(#8) kapcsandika

kapcsandika
(senior tag)

Gondolom az anyaghasználaton, és a minőségen nem emeltek sokat. úgy tudom hogy az előző sorozattal is az volt a gond... ezért döntöttem inkább a g700 mellett

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#9) planbmokus válasza kapcsandika (#8) üzenetére

planbmokus
(senior tag)

Istenem, mit szívtam ezzel a vacakkal...

"A megtett út mögötted van, de ha megfordulsz, hogy szemügyre vedd, már az előtted álló út lesz mögötted. És mivel mögötted van az előtted, olyan logikai ellentmondást hozol létre, mely fekete lyukat szül..." (Oravecz Coelho)

(#10) Devid_81

Devid_81
(PH! kedvence)

De szép, mi ez? :U

"...öt programozható gombja van és három Cyborg mód állítható be."
Csak három, az mi?
Lehetne négy inkább? :D

Szerintem le vagyok maradva...

Aprohirdetes ingyen -- http://www.powerapro.hu --

(#11) hackeeeee válasza Devid_81 (#10) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Passz...

Ez egy egérnek látszó valami. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#12) Akybron

Akybron
(senior tag)

Ez inkább olyan, mintha a látványterv helyett a robbantott rajzot építették volna meg :)

73&DX HA5OJN

(#13) mghltm

mghltm
(PH! addikt)

a kovetkezo transformers film foszereploje lesz az egerke ^^

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#14) Mukorka

Mukorka
(PH! addikt)

Biztos nem volt józan aki megtervezte... Elég réteg darab, kipróbálnám :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#15) Ste

Ste
(PH! kedvence)

Kellően Technocrata, tetszik :) Bár nem valószínű hogy valaha is birtoklom majd ilyet. Mindenesetre szép

(#16) BioNiCMaN

BioNiCMaN
(PH! addikt)

Valaki tévedésből egy félkész tervet hagyott jóvá. ;]

[ Szerkesztve ]

Igen, ismétlem, nem.

(#17) Mukorka válasza BioNiCMaN (#16) üzenetére

Mukorka
(PH! addikt)

És évek óta nem vették észre hogy félkész :D

(#18) planbmokus válasza BioNiCMaN (#16) üzenetére

planbmokus
(senior tag)

Maga az elképzelés nem volt rossz, csúnyának csúnya, de ha megtaláltad a megfelelő beállítást, akkor tökéletesen passzol a kézbe és hihetetlenül kényelmes.
Kár hogy az elektronikát és a szoftverét úgy elb@szták, ahogy csak lehet.. -.-

"A megtett út mögötted van, de ha megfordulsz, hogy szemügyre vedd, már az előtted álló út lesz mögötted. És mivel mögötted van az előtted, olyan logikai ellentmondást hozol létre, mely fekete lyukat szül..." (Oravecz Coelho)

(#19) BioNiCMaN válasza planbmokus (#18) üzenetére

BioNiCMaN
(PH! addikt)

Ezért (is) maradok a G9x-nél. :)

(#17) Mukorka
Képzeld el, hogy mennyit röhöghetnek, amikor eladnak 1-1 darabot, hogy "némmá', még egy veréb". :DDD

[ Szerkesztve ]

Igen, ismétlem, nem.

(#20) planbmokus válasza BioNiCMaN (#19) üzenetére

planbmokus
(senior tag)

Nálam most egy Cooler Master Sentinel Advence teljesít szolgálatot és tökéletes!

(#21) superecneB válasza planbmokus (#20) üzenetére

superecneB
(őstag)

Annyiért vehettél volna normális egeret is, de mindegy.

Ez a RAT pedig még mindig egy nagy kalap ... Gondolom ebből is 5 ből 4 hibás lesz...

(#22) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Az "alapötlet"..

Havernak volt ilyen egere, nekem egyáltalán nem volt kényelmes..

Véleményem szubjektív...

(#23) Mukorka válasza BioNiCMaN (#19) üzenetére

Mukorka
(PH! addikt)

:DDD Kész ez az egér

(#24) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Elképzelem a gyártását.

Hirtelen leáll a futószalag, pár alktarész, meg takaróelem hiányzik, mire a főnök vigyorogni kezd.

" Hagyjátok, kiadunk egy extreme gamer egeret" És lám igy lett a chocapic Mad Catz

Gyönyörű amúgy de maradok szerintem a Razer egeremnél...

Live-Die-Respawn

(#25) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Semmi...

Mondjuk az elég gáz, hogy ezt kézzel kell "széttekerni.."

A cyborg-ban legalább volt motor, és szoftverből lehetett állítani, hogy mekkora legyen.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#26) planbmokus válasza superecneB (#21) üzenetére

planbmokus
(senior tag)

Ezt most mire értetted haver?

(#27) sti10p

sti10p
(senior tag)

Nem a Saitek csinálta eredetileg a R.A.T.-ot? Mert ez a fehér színén kívül nem sokban külömbözik. Akkor most hogy is van?!

XY

(#28) egoistus

egoistus
(tag)

Nekem tökéletesen bevált az 5-öst használom, előtte egy mx518-at nyúztam évekig de ez brutális érzékeny az 518 után, kicsit szokni kell a formáját de 1-2 nap után oda nem adnám.Külsőre meg nekem ez gyere be a razor-tol a hideg ráz.

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#29) Prison85

Prison85
(őstag)

Ez igazi "hardcore-gémer" egér. Nézzetek csak rá! Hány LAN-Party-t megjárhatott már, mire ilyen leamortizált állapotba került? ;]

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#30) Daert

Daert
(őstag)

Nekem tetszik,sajnos nem volt a kezeim között ezekből a rágcsálókból,de egy biztos,a retek is jó kontrasztot ad majd neki idővel. :D

Asus G752VS/Steelseries Rival300/Beats mixr/ZTE Axon7/PS4 Pro

(#31) Synthwave

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Na, megint egy ipari hulladék, a kényelmetlen fajtából, természetesen aranyárban.
5ezret nem adnék érte, ha ezzel kellene lőnöm.
Köszönjük, Mad Catz. :C :W

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32) buzus

buzus
(fanatikus tag)

Mit szednek azok akik ezt összehozták? -Passzoljanak egy kicsit erre is az anyagból.

Ez nagyon ordenáré, ráadásul nekem egyből egy kínai "ezeröccá" forintos transformers bábú jutot róla szembe. Pénzt nem adnék érte, nem hogy 100 USD-t.

(#33) etejedu

etejedu
(őstag)

Mutatós!

Műszaki rajzot lehet vele csinálni?
Csak azért kérdem mert a körzőmön volt ennyi "ketyere tekere" .

Egyébként teljesen fölös egy ilyen egér. Inkább elmegyek kipróbálok pár egeret ami passzol a kezemhez és megveszem a legjobban hozzám illőt.

Vagy azért csinálták hogy a szomszéd kölke is beállíthassa a saját kezére?
Vagy ahogy telnek a napok mindig állítanom kell mert nő a kezem... vagy a körmöm?

Miért nem csinálnak inkább egy egérből átalakítható joystickot?

"Rengeteg pénzt kiadni azért, hogy egy lépéssel feljebb kerüljünk azon a mozgólépcsőn ami mindig lefele visz; az értelmetlen és mire átgondolod a történteket, már megint ugyanott állsz, mint mikor elindultál!" by CalibRasta (Milyen videókártyát vegyek?)

(#34) veector válasza etejedu (#33) üzenetére

veector
(senior tag)

Nem. Azért csinálták, hogyha véletlen bele megy a morzsa akkor az egy életre ott maradjon.

(#35) hackeeeee válasza veector (#34) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

De ezért mondom, hogy ez így tök gáz, a Cyborg legalább motorral volt nagyítható, kicsinyíthető, sokkal igényesebb volt... Bár az sem volt túl kényelmes.

Véleményem szubjektív...

(#36) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Ezek még mindig csak a madzagnál tartanak...

(#37) hackeeeee válasza Dr. Akula (#36) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

A "gamer" egér úgyis madzagos lesz egy jóideig biztos..

Véleményem szubjektív...

(#38) etejedu válasza veector (#34) üzenetére

etejedu
(őstag)

Mooorzsaaa??? :DD

Hol használod az egered kenyérgyárba?

Vagy csak én nem zabálok az egerem fölött??

Egyenlőre a madzag még mindig jobb mint a "nem madzag" , képzelj el egy űrhajóst köldökzsinór nélkül.

Különben is; a sugárzás káros az egészségre! Ezé' nem használok Wájárlesszt. :D

[ Szerkesztve ]

"Rengeteg pénzt kiadni azért, hogy egy lépéssel feljebb kerüljünk azon a mozgólépcsőn ami mindig lefele visz; az értelmetlen és mire átgondolod a történteket, már megint ugyanott állsz, mint mikor elindultál!" by CalibRasta (Milyen videókártyát vegyek?)

(#39) veector válasza etejedu (#38) üzenetére

veector
(senior tag)

Igen.

Nem.

Igen. :D

(#40) KaiotEch válasza veector (#34) üzenetére

KaiotEch
(PH! nagyúr)

Nem a morzsa a gond, hanem a kosz... sima egér is koszolódik, de ezt hogy fogod törölgetni?

Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#41) 20TY4

20TY4
(újonc)

Na hát nem tudom, hova vagytok kiakadva ennyire.
Nekem R.A.T. 7-esem van, és ha hiszitek ha nem, a képességei 100%-ban kielégítőek+kényelmes és jól néz ki (feketében).
A "mennyit szoptam vele" hozzászólásokhoz meg annyit, hogy nem az egérben van a hiba. Én egy percet sem szívtam vele, olvasni kell. Mai napig mindenhol helyt áll, legyen szó játékról vagy akár munkáról. Nem sajnálom a pénzt amit ráköltöttem és soha le nem cserélném (max vezeték nélkülire, de az már nekem is sok)

"A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene!!!" "-Kérdés, hogy átérzed-e?!-"

(#42) veector válasza KaiotEch (#40) üzenetére

veector
(senior tag)

Jaigen koszt akartam írni, mert a morzsának a billentyűzetben a helye, a kosznak van az egérben a helye. Lehet majd ezzel.

(#43) Synthwave válasza KaiotEch (#40) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Beleb@szod hypoval telített diszperzites vödörbe, oszt' hagyod ázni. ;]
Pont annyit is ér. :))

20TY4: Netezni biztos jó :U, de ahhoz "kissé" drága (meg nekem idegesítő a "kényelmi" faktor is).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

KaiotEch,superecneB : Milyen problémákról van szó? Egy éve nyüstölök egy hetest, teljesen rendben van, nem mozog, nem nyikorog, megbízható, működik. Gyakorlati tapasztalatotok van vele első kézből?

planbmokus: mi a baj az elektronikával? Semmi problémája nincs az egérnek.

Devid_81: az profil, csak aki ezt elkészítette nem volt hajlandó kicsit utána olvasni.

kapcsandika: szerintem nem nagyon lehet hova emelni a minőséget, anyaghasználat teljesen rendben van, az alu keret kifejezetten pozitív eleme.

hackeeeee: mivel csak a hosszát tudtad annak állítani nem csoda, ennek viszont sok egyéb eleme is állítható, cserélhető. Amúgy melyik romlik el hamarabb: a metrikus csavar, vagy a villanymotor? S mi szükség villanymotorra, ha egyszer belövöd magadnak, s onnantól nem változtatod a méretét?

sti10p: MAD KATZ Saitek leánymárka.

[oWn]f4te: mesélj, miért kényelmetlen? Próbáltad már valaha is?

etejedu. és ha egyetlen egér sem kényelmes, akkor mit csinálsz? Egér nélkül maradsz?

veector: teljesen nyitott a hátsó része, semmi nem tud benne maradni. Vagy ha más nem, felcsavart zsepivel, sűrített levegővel, üvegmosó kefével, stb. ki lehet pucolni.

Dr. Akula: a RAT9 farokmentes.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#45) Synthwave válasza Kopi31415 (#44) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

"[oWn]f4te: mesélj, miért kényelmetlen? Próbáltad már valaha is?"

Aha. Azért, mert nincs rajta olyan pont, ahol valami idegesítő bütyök ne b***ná a kezemet. ^^ Az, hogy a szenzor is milyen "csodálatos", már csak hab a tortán.

(#46) KaiotEch válasza Kopi31415 (#44) üzenetére

KaiotEch
(PH! nagyúr)

Egy időben televolt a hardverapró eladó R.A.T. egerekkel, mert egyáltalán nem működtek.

(#47) Kopi31415 válasza Synthwave (#45) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Mi áll ki, s merre? Nekem semmi nem éri el a kezem, ami kényelmetlenné tenné. A szenzorral mi a baj? nekem csempén, fán, szöveten remekül funkcionál.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#48) Dr. Akula válasza hackeeeee (#37) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Nálam már régóta nem az. Csak akadályoz a madzag.

(#49) hackeeeee válasza Kopi31415 (#44) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Hát, attól függ.. Kinek mi a kényelmes. Plusz akkor is azt mondom, hogy az szoftveresen sokkal kényelmesebb. Meg ha már annyira "csúcsra" akarunk hajazni, akkor legalább az egyik irányba lévő mozgatást simán megoldhatták volna motorikusan...

Mellesleg, Én bárhogy állítgattam a Cyborg-ot, kib@szott kényelmetlen volt, mondom úgy, hogy törte a kezem... Maga a forma nem jött be, plusz az új"támasztó" engem kifejezetten zavart...

(#48) Dr. Akula: Annak idején mondogatták az okosok, hogy az érzékenység, nem lesz olyan "jó és gyors" wireless-en mint kábelen... Mondjuk gondolom a Razer egerei sem heccből vezetékesek máig..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#50) 20TY4 válasza Synthwave (#43) üzenetére

20TY4
(újonc)

[oWn]f4te: te meg majd megmondod, hogy netezésre használom :W
az ilyen emberektől kapok ideggörcsöt, HA NINCS RÁ PÉNZED ATTÓL MÉG NEM KELL FIKÁZNI. esküszöm még kölcsön is adnám, hogy felhomályosodj, hogy mit fikáztál. Nem istenítem, de akkor is mérföldekkel jobb, mint egy kötött formájú egér, és igen, XXI. század van, a korral haladni kell, a mad catz ezt tette.
(sry a hosszú válaszért)
u.i.: kopi31415 hozzászólásának meg UP és csatlakozom ahhoz, amit leírt

"A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene!!!" "-Kérdés, hogy átérzed-e?!-"

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.