Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eddie17

    addikt

    Na szóval, megoldódott a problémám, már a multi eu rom települ éppen a telefonra.

    Megoldások:
    Az volt a problémám, hogy nem tudtam miflash-el EDL módban telepíteni semmilyen fastboot romot, mert előtte bootloop-ot kapott a telefon és a bootloader természetesen zárva volt.
    35663262235 próbálkozás után nálam ez sikerült:
    Telefont kikapcs (ha bootloop-ba van, akkor fastboot (le+power) és amint előjött a nyuszi power gomb elenged és csak a le nyom amíg kikapcsol a telefon.).
    Majd három gombos módszer (le+fel+power) addig amíg már nem rezeg és sötét a képernyő (nekem nem világított halványan sem). Utána miflash elindít, rom betallóz. Feldug a számítógépre a telefon, elkezdi keresni a drivert. Nyomod a refresht a miflash-ben mint a veszett egér. Amint megjelenik a telefon com-ja, azonnal flash. Nekem így elindult végre.
    Feltettem a kínai dev romot. Jöhetett az unlock. Minden beállítva ahogy le van írva, de nem engedi nem egyező account miatt.
    Megoldás: nyomjatok a telefonon egy syncet a mi cloud-nak a telefonon, és azonnal nyitotta nekem amint újra bejelentkeztem az unlock progiba.
    Szóval minden szuper! :R
    Köszönöm mindenkinek aki segített! :R

Új hozzászólás Aktív témák