Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Hosszabb bemutatót kapott a Steel Seed

    gp A PC-re és konzolokra szánt teljes kiadás valamikor idén debütál, pontos dátumot még nem kaptunk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • AcélAgyar

    tag

    válasz Soká #4848 üzenetére

    Először is köszönöm a választ mindenkinek. :R A kamerát több dologra is szeretném használni:

    1. Makró, leginkább könyveket, tanulmányokat, jegyzeteket szoktam fotózni a jelenlegi (Samsung Galaxy Ace, nem egy mai darab) készülékemmel, itt fontos, hogy gépen is jól olvasható legyen a szöveg, rádásul van a laptopomon egy programom, ami a képen lévő nyomtatott betűket felismeri és szöveggé konvertálni. Minden fontos szöveget igyekszem lefotózni, tehát a makró kiemelkedően fontos.

    2. Ezenkívül mindenféle dolgot szoktam fotózni, itthon a macskát, kutyát, nyaraláson, kiránduláson a tájat, érdekes dolgokat, társasággal részeg havert, hogy legyen emléke :DDD

    3. Sötétben a beltéri fotózás még fontos, az Ace kamerája, a vakunak hála pár méterig jó erre a célra is, szóval a beltéri sötét fotózás még legyen korrekt.

    Surda- Köszönöm, nagyon jól sikerült képek.

    Egyébként a Redmi 3 mellet még a Huawei P8 Lite és P8 szimpatikus még.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák