Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisszoli0707

    tag

    válasz potcz8 #1022 üzenetére

    Én kettő Redmi 3-at rendeltem a spemall-tól az elsőhöz nem küldtek átalakítót,a másik készülékhez mellékeltek ugyan,de sajnos azt a fajtát küldték,amelyiket kínlódva lehet bedugni a 230-ba és kihúzáskor "benne marad"! :P Vettem 120ft-ért a helyi piacon jó fajtát! ;)
    Nekem kellett pár nap,mire "beállt" a normál töltési sebesség,ami 30%-ról 100%-ra kb 70 perc.
    Ezt a telepítést próbálta már valaki?A hozzászólásokból úgy tűnik ez működik...
    1: Töltsd le és rendszergazdaként indítsd el a MiPhone programot!
    2: Indítsd újra a számítógépet!
    3: Töltsd le az IDO ROM-ot és bontsd ki a mappát az asztalra
    (Ez a vietnami Choimobile.vn által készített MIUI ROM)
    4: Kapcsold ki a telefont utána nyomd meg egyszerre
    a "vol +" és a "power"gombot,amíg meg nem jelenik az MI embléma,
    majd CSAK a POWER gombot ENGEDD FEL,DE a vol+ gombot TARTSD LENYOMVA,
    amíg a menü be nem jön.
    A kínai és angol nyelv közül válaszd ki az angol nyelvet!
    5: Csatlakoztasd a telefont USB-n keresztül a számítógéphez, és kattints a
    "download" gombra.
    6: Rendszergazdai jogosultsággal nyisd meg a "MyiPhone" programot a "MiFlash.exe"gombbal
    ,"C: / Program Files (x86) / Xiaomi / MiPhone".
    7: Kattints a "Flash all" gombra a mező alján,majd a "Browse" gombbal tallózd be
    az asztalon lévő "IDO/images" mappát.Nyomd meg a "REFRESH" gombot,utána pedig
    a "Flash" gombot.
    8: Most már csak meg kell várni, amíg befejezi a folyamatot,nekem nagyjából 4-5 perc volt,
    de a PC-től is függ hogy több vagy kevesebb idő alatt csinálja meg a folyamatot.
    Ha bekapcsolod és "A művelet sikeresen befejeződött" feliat jelenik meg,a telepítésnek
    vége.
    9: Ezután húzd ki az USB-kábelt a csatlakozóbol!Az első indítás több időt vehet igénybe
    de emiatt ne ess pánikba,tartsd lenyomva a "power" gombot, és ha azt látod, hogy nem
    indul el, várj néhány percet, és próbáld meg újból!
    10: Miután a készülék bekapcsol,a képernyőn megjelenik a :"válassza ki a kívánt nyelvet".

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák