Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GaTa_3S

    csendes tag

    válasz Kiskutya #19 üzenetére

    A Sony szart gyárt arany áron??? :( - Kiskutya, te ebbe inkább ne ugass bele, mert nem értesz hozzá! :) Én elhiszem neked, hogy a TLC jó TV a középkategóriában, és drukkolok is nekik. De 16 év alatt a 3. Sony TV van nálam, és nem azért vettem, és használom ezeket, mert annyira szarok, bár tényleg nem olcsók! Még a legelső is jól működik, és szép a képe most is.

    [ Szerkesztve ]

  • salapp

    addikt

    válasz Kiskutya #19 üzenetére

    Ez részben igaz. Amelyik gyártó még életben tudott maradni a koreai marketing cunami ellenében, illetve a teszetosza japános reagálás miatt, az belement a "játékba". A szar ellen hasonlóan szarokkal. Mára már a régi nagy márkáktól is lényegében csak a prémiumként kínált/beárazott szériák érnek fel az egykori felső középkategóriájuk színvonalához. Azonban egy Samsung kúled foschhalomból pl. már tényleg jó esetben csak a 90-es, bäszottul túlárazott széria jó (nagyjából a jótállás-szavatosság idejének végéig, majd szakszervíz dob egy javítási árajánlatot, amitől még a legtökösebb felhasználó golyói is zsugorodni kezdenek).
    A helyzetért felelősek az egyre nagyobb profitért gyártást vágottszeműekhez kicsesző nyugati cégek is, szóval nem védeném egyiket sem.
    A legjobb lenne, ha az összes gyártó tökét megszorongatnák, és inkább valamivel drágábban közel olyan tartós termékeket gyártanának, mint a 80-as, szódával a 90-es években.
    Maradjon felőlem a koreai meg a többi banda is, de legyen inkább kisebb paletta, magasabb minőség. Ennyi.
    Gonosz voltam fentebb. Szándékosan túloztam. Nyilván veszik az LG OLED-eket, meg a többi bigyuszt, mint a cukrot, szóval tapsitapsi, puszi a hasukra, baromi jól csinálják.

    [ Szerkesztve ]

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák