Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • premete

    veterán

    válasz Gusztáv #33 üzenetére

    Kedves druszám, én amire válaszoltam, az volt, hogy nem igaz az az állítás, hogy egy tablet az asztali gépet kiváltja. (Pont) Ha megnézed az előzményeket, akkor látod is.
    Abban igazad van egyébként, hogy az office elmegy rajta szépen, és van, akinek ez elég is a mindennapi használathoz, ezt sem vitattam, csak az első pontot, mert abból, hogy x ember felhasználói szokásaihoz elég, még nem következik az asztali gép általános kiváltása, és a qhd-s y cpuval még a youtube video sem volt tökéletes.
    Tudom azt is, hogy a w10 még nem kész, de olyant a ~tizedik buildnél már nem szabadna csinálnia, hogy upgrade után kékhalálozik, mert pl. a 99xx nem csinálta, csak a 10xxx-ek. nem azt írtam, hogy a w10 kész, hanem azt, hogy ebben, vagy a következő negyedévben ki akarják adni, és ahhoz képest nagyon bugos.
    Végülis nagyjából egyetértünk, nekem a mobilnet hiánya nagyobb súllyal esik latba, mert jelenleg ez az egyetlen net elérési lehetőségem. :)
    Azt sem értem, miért nem lehet a felesleges appokat a w 8-10-ben végérvényesen törölni, miért jönnek vissza olyan faxságok, mint nasdaq, vagy zsidó ünnepek, vagy us foci; akkor mire való az account?

    Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Új hozzászólás Aktív témák