Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LÁZ

    addikt

    válasz Bad Pritt #6 üzenetére

    változó, egyrészt folyamatosan túrom az ebay-t, ha régebbi készletet szeretnék, vagy jó az 1x összerakott is, másrészt a lego hivatalos shopjából, lego.com.

    Sajnos hivatalos bolt legközelebb Bécsben van csak. Nekem hosszútávon jobban megéri a shop/sztem a legos törzsvásárlói rendszere jobb, mint amik itthon vannak/, még ha általában drágább is, mintha itthon túrnám a kockaáruház-mindörökkéjáték-kockarakó-kockavilág stb helyeket, mert a vásárlás után járó pontokkal 1-1 komolyabb készletet bőven az itthoni legolcsóbb árak alatt meg tudok oldani.

    persze van akinek az a kényelmes, ha itthon megtalálja ugyanazt a készletet 5-8ezerrel olcsóbban, én inkább fizetek többet, de így egy Batman Thumbler pl megvan 35-40ből, annyiért itthon sose lesz boltban, de még kéz alatt sem sztem :)

    Illetve rengeteg kisebb/nagyobb ajándék készlet is van, amit adott esetben itthon csak kp-re adnak legtöbb helyen...

    insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Új hozzászólás Aktív témák