H​i​rdetés​

2018. április 23., hétfő

(#1) Milka 78

Milka 78
(PH! nagyúr)

Nekem bejövöős a Level 20,már az elődjéért is odáig voltam. :K

[ Szerkesztve ]

---------Jótündér! A kívánság az kívánság! Na hajolj csak szépen előre!--------- Technikai okok miatt privát üzikre sajnos nem tudok válaszolni,ha kérdésed van azt a fórumba tedd fel!!!

(#2) hajbel

hajbel
(őstag)

Volt TT view házam, de soha többé nem lesz. Olyan, mint a zsiráf. Szép-szép, de otthonra nem kéne. Egyébként custom loopra jók nagyjából a gagyi belső kialakítás ellenére, de az átlag felhasználó inkább erősebb hardwaret vesz.

[ Szerkesztve ]

Against mod€rn football

(#3) Jhonny06

Jhonny06
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2EIOAOx

(#4) XuChi válasza Milka 78 (#1) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Jó lenne tudni az árát is. De ha tippelnem kellene: 1000 Dollár / Euro

#3: Hatalmas :C +1

[ Szerkesztve ]

(#5) Thryash

Thryash
(tag)

Wow, na ezek a házak nekem nagyon tetszenek. A Level 20 különösen. Van benne valami a Level 10-ből, nem véletlenül, de mégis másmilyen... valahogy kicsit civilizáltabb, ha mondhatom így... Viszont az ára meg majdnem 1000 dollár, vagy hogy. :(

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#6) Segal

Segal
(PH! addikt)

Jovore remelem jonnek az olyan billentyuzetek meg eregpadok aminek mar a kabele is rgb-s lesz mert ez nekem meg nem eleg gamer;]
Kezd nevetseges lenni mar ez az rgb-re is rgb-t tegyunk dolog...

www.nokiaprogramok.hu

(#7) hajbel válasza Thryash (#5) üzenetére

hajbel
(őstag)

Nekem is tetszettek, aztán vettem egyet. Soha többé nem követem el ezt a hibát.

Against mod€rn football

(#8) Thryash válasza hajbel (#7) üzenetére

Thryash
(tag)

Annyira tré volt a minőség? :c

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#9) hajbel válasza Thryash (#8) üzenetére

hajbel
(őstag)

Vékony lemez mindenütt, kábelmanagementnek se hely, se tépőzáras, vagy pattintós kapocs, de még felfogató hely sem volt. Annyira kiállt a hdd tálca, hogy mellette alig lehetett elvezetni a táp kábeleit. Ha nem moduláris tápom lett volna, szerintem még erőltetve sem tudtam volna rácsavarozni a ház oldalát. Szerencsére megszabadultam tőle, vettem egy Fractal Design Meshify C-t, ami kicsit drágább volt, cserébe egy álom gépet építeni vele és a légáramlása sem egy rakás sz*r, mint a TT view 27-nek volt. Az olcsó lemezt a drágább modellekben valószínűleg javították, másban előrelépést nem látok.

[ Szerkesztve ]

Against mod€rn football

(#10) Thryash válasza hajbel (#9) üzenetére

Thryash
(tag)

Hát ez eléggé úgy hangzik, mintha a ház tervezésébe nem fektettek volna valami sok munkát... A Meshify C viszont szerintem az egyik legszebb ház, ami az utóbbi időkben megjelent, szóval remélem, azzal elégedett vagy :-)

(#11) hajbel válasza Thryash (#10) üzenetére

hajbel
(őstag)

Teljes mértékben. Álom volt az gép összerakása.

Against mod€rn football

(#12) VinoRosso válasza Jhonny06 (#3) üzenetére

VinoRosso
(PH! addikt)

+1

Giccs a köbön

(#13) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

A level 20-ból kinézem, hogy siker termék lesz, mint az elődje is, de nem az én világom. :)

tailor74

(#14) REIT

REIT
(őstag)
LOGOUT blog

RGB egérpad... jesus! :U

Minden egybeesés a valóság műve. A valóság pedig az elme szüleménye. | Ha AI lennék lakható bolygót keresnék az evakuáció reményében - magamnak. | Pénz nem vész el, csak átalakul.

(#15) tatu9 válasza REIT (#14) üzenetére

tatu9
(kvázi-tag)

Nekem pont ez jutott eszembe a tápról. :F

Rise and Shine, Mr Freeman

(#16) Thryash válasza REIT (#14) üzenetére

Thryash
(tag)

És a változatosság kedvéért a Razernek, és a Corsairnek is van. Nem tudok dönteni, hogy mi a feleslegesebb: RGB egérpad, RGB szék, vagy RGB headset tartó... :D

(#17) REIT válasza Thryash (#16) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog

Elég lenne egy RGB szemüveg, ami non-stop 2 centiről nyomja a stroboszkópot egyenesen a paraszt látókérgébe fókuszálva. :U

Minden egybeesés a valóság műve. A valóság pedig az elme szüleménye. | Ha AI lennék lakható bolygót keresnék az evakuáció reményében - magamnak. | Pénz nem vész el, csak átalakul.

(#18) Thryash válasza REIT (#17) üzenetére

Thryash
(tag)

:C :C :C

(#19) Milka 78 válasza tailor74 (#13) üzenetére

Milka 78
(PH! nagyúr)

Pedig rárakhatnád a PS4Pro-t a tetejére,ha már beletenni semmit sem tudsz:DDD

[ Szerkesztve ]

---------Jótündér! A kívánság az kívánság! Na hajolj csak szépen előre!--------- Technikai okok miatt privát üzikre sajnos nem tudok válaszolni,ha kérdésed van azt a fórumba tedd fel!!!

(#20) ucli válasza Segal (#6) üzenetére

ucli
(senior tag)

Kiszabadultál a Pábdzsí topicból? ;]

Én a zenélő egérpadot várom már, de már az is elég, ha egy világítós kábellel is előjönnek.

„Viperák fajzata! Ki tanított arra titeket, hogy fussatok az eljövendő harag elől?” Eladó: Huawei P10 Lite 3/32 Fekete http://tinyurl.hu/87PS/ CHIEFTEC GPS-700A8 700W https://tinyurl.com/ybb2pdcd

(#21) Sub-ZeRo válasza Segal (#6) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

Áá, nem ilyenek lesznek... Olyan perifériák lesznek, hogy egy kis víztartály lesz mindegyikben és véleltenszerűen priccel ki vizet, amiben a napfény megtörik és egy szivárvány lesz feletted!
Űber brutál lesz, minden RGB-s cucc mehet a pi...ába... :DDD ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#22) fogtunder válasza hajbel (#9) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Az éleslátás netovábbja egy budget ház alapján megítélni egy gyártó komplett palettáját :C Épített vízre nagyon jó házakat gyárt a TT, de mondjuk egy Suppressor F51 se arról híres, hogy kihagyták belőle az anyagot. Utána kell nézni, nem csak megőrülni, hogy vazze, gullwing ház, mint régen a Merga kupén és virítani a lóvét. Közel minden nagy gyártótól tudnék mondani vállalhatatlan minőségű házat a kínálat aljáról.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#23) hajbel válasza fogtunder (#22) üzenetére

hajbel
(őstag)

Akkor legyél olyan kedves és mondj egy ilyen fractal házat! Megnéztem több házukat is és a kábelmanagement rakás #@*&^... + mindegyiknek van még más hibája is.

Against mod€rn football

(#24) fogtunder válasza hajbel (#23) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Define S, R6, C, Meshify C, ezek mind nagyon jó Fractal házak.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#25) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Karácsonyfának ez is megteszi...

(#26) hajbel válasza fogtunder (#24) üzenetére

hajbel
(őstag)

Azt írtad, hogy tudsz rosszat mondani bármelyik gyartótól, erre montam, hogy mondj egy roasz házat a ftactaltól.

Against mod€rn football

(#27) fogtunder válasza hajbel (#26) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Akkor fogalmazz egyértelműen, mert ebből nem jött le, mit szeretnél. Amúgy azt mondtam, közel minden nagy gyártótól, én a Fractal-nál mondjuk a Core széria alját nyugodt szívvel nem ajánlanám senkinek. Az átlagos Sharkoon minőségnél persze jobbak, de azért erősen érződik ott a spórolás.

(#28) hajbel válasza fogtunder (#27) üzenetére

hajbel
(őstag)

"Akkor fogalmazz egyértelműen, mert ebből nem jött le, mit szeretnél."
Bocs, nem számoltam a csökkentett értelmi képességekkel!
(#22) fogtunder: Utolsó mondat: "Közel minden nagy gyártótól tudnék mondani vállalhatatlan minőségű házat a kínálat aljáról." Válaszom első mondata: "Akkor legyél olyan kedves és mondj egy ilyen fractal házat!"

A Fractal Core szériája semmivel sem rosszabb, mint bármelyik másik gyártó hasonló árú terméke. Ha a TT View 21,22,27,31-et hasonlítjuk a hasonló árú, akár az általad említett Fractal házakhoz, akkor az jön ki, hogy a TT házak egy forintot nem érnek. Még ha vizes házat építesz, akkor is van igény normális porszűrőre, kábelmenedzsmentre, tápfedő lemezre.

A cikkben szereplő View 91-nél sem tudod a kábeleket sem elrendezni, sem eltakarni sehogy, azok a porszűrők pedig no comment, hogy mennyire kritikán aluliak.

Against mod€rn football

(#29) Joshi válasza hajbel (#28) üzenetére

Joshi
(PH! félisten)

Nekem volt egy Thermaltake Mozart házam iMon vfd-vel HTPC-nek, teljesen rendben volt. De azt azért szögezzük le, hogy a Thermaltake soha nem volt prémium márka. Azt lehet látni, hogy kezdenek ők is minőségi cuccokat is gyártani.

(#30) XuChi válasza Joshi (#29) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Nálam a TT fekete listás! Soha többet. Logout-ra is írtam anno egy cikket (csak a képek tűntek el belőle, amit már pótolni sem tudok :(( )

(#31) hajbel válasza Joshi (#29) üzenetére

hajbel
(őstag)

Nem a htpc házakról volt szó. Leírtam, hogy miért gagyi, és hogy mihez hasonlítva az (szerintem az összes nevesebb gyártóéhoz hasonlítva az), mely árkategóriában. Főleg abban, amit a cikk is említ.

Against mod€rn football

(#32) nubreed

nubreed
(PH! addikt)

Hát na, LED -ből nincs hiány az biztos. :(

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.