Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Wlac #33 üzenetére

    2022 február

    Vettem:
    - Horizon: Forbidden West (PS5) -1

    Végigjátszottam:
    - Mass Effect 3 (PS5) +1
    - It Takes Two (PS5) +1
    - Biomutant (PS5) +1
    - Jedi Fallen Order (PS5) (0)
    - Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5) +1

    Jelenleg ezzel játszok:
    - Horizon: Forbidden West (PS5)

    Folytatódott a januári "hajtás". Felmondtam a munkahelyemen, ami miatt megkértek, hogy akkor maradjak éjszakai ügyeletben, így volt időm bőven játszani.

    Befejeztem a Mass Effect 3-at. Nekem a szériából továbbra is az első rész a kedvencem, bár jó volt végre a teljes sztorit megismerni, mivel anno a 2 és a 3 DLC-k nélkül volt csak meg.
    Lement az It Takes Two, nagyon jó volt, sajnos az utána következő Biomutant annál fájdalmasabb élményként él mindkettőnkben.

    Nem tudtam eldönteni előre, hogy milyen lesz a játék, mert a hatalmas csalódástól a hidden gemig minden jelztővel illették. Nálunk az előbbi volt, szerintünk patika mérlegen számolták ki, hogy a máshol jól működő funkciókat pontosan hogyan lehet úgy módosítani, hogy pont rosszul működjön. Hatalmas potenciál volt a játékban, de nagyon nem tudott mit kezdeni vele.

    Kedvezményesen előfizettem a 3 hónapos EA Playre, mivel a Fallen Order így volt a legolcsóbb. Tudom, hogy sokak szerint eretnekség, de számomra ez a tökéletes souls like játék. Egy két kisebb technikai gond volt vele, de semmi komoly, cserébe gyönyörű a látvány, élvezetes a harc, remek a pályatervezés és elérte azt, amit pár éve semminek sem sikerült, visszahozta a kedvem a Star Wars világhoz.

    Ezután következett a Ratchet and Clank, ami egyelőre toplistás játék nálam, majd a megjelenés utáni hétfőn elbattyogtam egy boltba és megvettem a Horizon Forbidden Westet. Igazából annyira nem kapott el engem a hype, az első részt szerettem, de főleg a sztori és a világ miatt, viszont a menyasszonyom pár hónapja nagyon rákapott, és legnehezebb fokozaton végigjátszotta, az új részt pedig azóta bezsongva várta.

    Párhuzamosan játszunk vele, eddig azt mondom, hogy hozza amit vártam tőle, de sajnos nem többet. Főleg a beszélgetések és az átvezetők hatnak gyengének a Rift Apart után, illetve eléggé sok a kisebb technikai hiba. Ő is ezen a véleményen van, de azért örülünk, hogy belevágtunk. Semmit nem tudunk a játékról, semminek nem olvastunk utána, így tök jó érzés együtt felfedezni az új képességeket, robotokat stb.

    Egyébként ez az undorító mértékű gaming hullám körülbelül most ért véget. 2 hét múlva kezdem az új munkámat külföldön, és nem lesz nálam a PS, ezért is szerettem volna mindent befejezni most. Sajnos egyelőre nem fért bele a Plague Tales, de hetente haza fogok jönni, szóval kerítek még sort majd rá. Mindenesetre az év első két hónapjában nagyjából végigjátszottam mindent, ami PS4-en azért maradt ki, mert PS5-ön jobban fut, és ezzel így elégedett is vagyok.

    Idei összes: +3

    [ Szerkesztve ]

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák