Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    Hosszú évek önmegtartóztatása után megpróbáltam okos telefonnal PH-zni!(mást nem nagyon nézek, csak ha munka megkívánja)
    Elsőre nem volt rossz, gyors, az olvasás jól megy. Másodjára már frusztráló volt a 1 sor/perc-es bevitel, harmadjára két adatlapról kellett volna összehasonlítani két össze tartozó értéket, 2 perc simogatás után rájöttem hogy csak szopatom magam, és bekapcsoltam az öreg ~5 éves PC-t és pillanatok alatt végeztem vele...

    Szerintem amíg maradnak olyanok akik igénylik, hogy gyorsan, hatékonyan végezhessenek "alap dolgaikkal" addig nem kell félni hogy eltűnik a PC.

    VGA árak: örülök ha összejön havi 1-2 óra, hogy nyugodtan játszhassak. Ehhez biztosan nem fogom megvenni az aktuális legmenőbb VGA-t, "csak mert megérdemlem!", abból már kinőttem.
    A régi VGA-t, meg a régi gép is kihajtja, Win-Win. Konzol-t próbáltam, de nem bírja a hüvelykujjam, meg a gyomrom :DDD

    Azért csökkentek az eladások, mert a használt, olcsó alkatrészekből (CPU/alaplap) is elérhető a "csúcs" 80%-a, akár 1/3 áron, mert olyan gyorssá vált a kényszer-amortizáció. SSD-vel a felhasználói élményben sincs különbség közöttük, így nehéz meggyőzni a usert hogy az újat vegye, mert igazán jól jár vele.
    Nincs gari... amennyi modern alaplap/CPU/Ram tönkremegy, rendeltetés szerű használat következtében... minden egyes sikeres gépindítás ajándék, a 3 év eltelte után. ;]

    ui.:
    Rajta vannak a "kereslet fellendítésén": tegnapról mára megszűnt a Win10/7 alatt működni a ~10-éves FW hangkártyám "controll panele"... emiatt legyek "almás"?! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák