Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz audi100td #24 üzenetére

    akinek nem inge, szokták volt mondani :U nem vagy (nem)kicsit üldözési mániás, hogy egyből nekiállsz egy olyan hsz-en parádézni, ami mégcsak nem is neked ment válaszként ? :U

    BTW, a 15z-nek nem sok köze van az MBP-hez (legalábbis tudatos tervezés szintjén tuti), mivel az eredetileg az XPS 15 megjelenése miatt leállított Z szériát akarták újraéleszteni (valószínűleg a sok elégedetlenkedő miatt rájöttek, mégsem volt olyan jó biznic befagyasztani azt a brandlinet). Megjegyzem szerintem egy ritka rondán sikerült gép a delltől (bár való igaz, hogy szerintem ebben hasonlít az almásra ;]

    Az, hogy a különböző termékek gyártói miért konvergálnak designban egymáshoz, alapvetés annak aki tanult minimum 1 félév marketinget. Csak éppen a kinézeten max az áll le rugózni, aki akkora sznob, hogy többet ér neki a gép kinézete, mint az, hogy valóban be lehet-e kapcsolni mondjuk. Speciel engem ez soha nem kötött le, világéletemben tojtam magasról arra, hogy ki mit mond, mi mihez hasonlít. Ja, de, bevallom, ovis koromban még én is elsütöttem párszor az "utánozós majom" kifejezést, azt kinőttem belőle.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák