Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Zotya84 #19 üzenetére

    Biciklin még hagyján, ott még csak a féloldalasan vagy felül, a sisak középpontjától hosszú erőkar végén extra tömegből adódó súly és tehetetlensége van, nincs akkora tempó, hogy a menetszél igazi erejét megtapasztald -- és aki nem ült még motoron, annak általában fogalma sincs, hogy milyen ereje is van. Első nap, amikor rajtam volt, a visszafogott sebesség ellenére is meghúzódott a nyakam, annyira ellen kellett tartani.

    bb0t: igen, sajnos a kínálat teteje is egyhelyben toporog. Pedig nem azon a pár dollár pluszon múlna, amibe a szenzor és objektív kerülne, bőven beleférne még abba a felárba, amit elkérnek értük.

    Teréz Atya: a Sony előtt egy Topcamet használtam, amit szintén drónos használatra vettem alacsony tömege és videó-kimenete miatt. Soha többet. Rosszul belőtt fókusz, életlen, rossz codec és tömörítés miatt tempónál darabosodó, kockásodó részletek, szűk dinamika, fény-sötét közti lassú váltás, és a hab a tortán a beépített, nem cserélhető, rövid üzemidejű akku (40~45 perc folyamatos felvételt bírt csak, normál használatban készenléttel alig több, mint fél óra anyag után feladta)

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák