Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RawrrSoul

    csendes tag

    Az hogy kialakul egy igény, az nem fura... Nálam ez tavaly érkezett el, 26 vagyok. :)

    Csak mikor észrevettem, hogy amúgy tök fölös egy komoly konfigot tartani számítógépnél, mert nem használom ki, még rádobódott, hogy az amúgy korosodó de strapát bíró FX konfigom elkezdett szívatni... Eladtam darabonként és vissza tettem az íróasztal lábához a régi gépem, amivel beköszöntött ilyen téren a tengermély nyugalom. Kiszolgálja amire kell, netezés, YouTube, social media (Face, Messenger, Viber), 1-2 alap game is elmegy rajta... Csókolom.

    Kütyü az van nálunk is millió...

    Nekem: iPhone 11, de hát hány éves modell már ez is? Tökéletesen megfelel. iPad 6 ez is 2018 óta megvan, néha HBO Go-ra, YouTube-ra böngészésre tökély. Ott az Xbox ami a fő géming platformom lett, asztali gépnek egy Fujitsu brand gép, i5-3470-el, 16 GB RAM-al, HD7850 :DD videókártyával... Őskövület... :D nem beszélve a laptopomról ami szintén aláírásba ott van, a kis HP, i3-al, 8 GB RAM-al meg SSD-vel... Viszont az igények nem követelnek többet. Ezek a cuccok mindenre is elegek részemről. Páromnak mondjuk kevesebb, egy okostelefon Galaxy A70 asszem, meg egy olyan laptop mint neked, csak Ryzen-es kivitelben. Na azt ő még kevesebbszer használja, nettó féléve nem használta, néha én kapcsolom be, hogy ráfrissítgessek amire kell. :)

    Ezeket nyilván élethelyzet is szüli. Cirka két éve még pl. nagy játékos voltam pc-n, aztán egyre jobban lefaragódott ez a dolog, meg ott volt már akkoriba is az Xbox, csak akkor még egy One S. Felkellett ismerni, hogy vagy itt vagy ott játszok, de annak semmi értelme, hogy van egy konzol meg egy olyan gép ami játékra is oké, aztán meg a konzol csak porfogó. Meguntam azt is, hogy mindig sz@rakodjak, hogy na, ez fulli beállításokon szaggat kicsit, miből vegyek vissza, meg ilyenek, az Xboxon meg csak elindítom, azt megy ahogy megy, de ilyenekre nincs gondom. :) Időm se engedi már annyira, hogy játszak, így bőven elég 1 platformot tartani ilyen célra... Ilyen téren meg bőven pénztemető lenne egy komoly konfig. Ez igaz minden más tech cuccra a házba, amire használva van arra elég, cserélgethetném évente, de minek?

    1 szó mint 100, nem vagy egyedül ezzel. :)

    [ Szerkesztve ]

    n o p e !

Új hozzászólás Aktív témák