Hirdetés

2018. december 14., péntek

(#1) hajbel

hajbel
(őstag)

Ez valami rossz vicc?

Against mod€rn football

(#2) nyunyu

nyunyu
(PH! félisten)

Ennek van bármi létjogosultsága a 300$-os Switch mellett?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3) Pinky Demon válasza nyunyu (#2) üzenetére

Pinky Demon
(PH! addikt)

Az még hagyján, de a szintén 899-es Smach Z Pro mellett sincs...

(#4) Csapoati válasza Pinky Demon (#3) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Konkrétan ennek az egész kategóriának nincs szerintem (a Switchnek van, de az más kategória is).

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#5) Z_A_P válasza hajbel (#1) üzenetére

Z_A_P
(őstag)

Ez valami rossz vicc?

:C :C

OK

(#6) alevan

alevan
(PH! addikt)

Pont hogy változtattak a billentyűzeten és a beviteli részen: teljes hosszúságú a bill, eltűnve a speciális billentyűk és a gombok helyet cseréltek az analóg stickekkel. Utóbbit sajnálom, az eredetinél kifejezetten tetszett, hogy bennt vannak az analóg karok.

Mondjuk ezen az áron inkább a Smach Z-t választanám.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#7) XuChi válasza alevan (#6) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

" Mondjuk ezen az áron inkább a Smach Z-t választanám. "

+1 :R

Ez a gép ennyiért vicc azzal a géppel szemben!

(#8) Mp3Pintyo

Mp3Pintyo
(fanatikus tag)

Ezt valamelyikük fogta már kézbe, hogy milyen vele 1 órán keresztül játszani? Ergonómia meg ilyenek?
Nekem van Switch és ha 3-szor ennyibe kerülne mint ez akkor is inkább azt választanám :)

https://www.pinterestegiveaway.com - Nemzetközi nyereményjátékok gyűjtőhelye. Napi frissítés: Gamer PC, GTX 1080, iPhone X

(#9) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Ingyen sem kéne, szóval meg tudott lepni a hír!

(#10) Pinky Demon válasza Csapoati (#4) üzenetére

Pinky Demon
(PH! addikt)

Az ez egy dolog, de aki azt szidta, hogy túlárazott vacak, és amúgy se 1080p, az erre mit fog mondani?

(#11) kriszpontaz

kriszpontaz
(PH! kedvence)

A Smach Z ára után kíváncsi vagyok a későbbi kommentekre :D. Ennek a fényében már a Smach Z sem olyan drága...

(#12) fules:))

fules:))
(őstag)

Sokkal inkább a Smach Z. :D Ehhez képest az best buy. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) pulutodurumo

pulutodurumo
(őstag)

A Switchcsel kár összehasonlítani, ez ugye Win10. Steam stream pipa, "régi" PC játékok pipa, emulátorok pipa. Ha valakinek arra van ingere, hogy egy PC legyen a zsebében, akkor nem jár rosszul vele. Ja, hogy Egy Dell Inspiron 11,6-os laptop ugyan ezzel a procival ~730$. De az majd' kétszer ekkora; a kis helyre zsúfolt technika sosem volt olcsó.
Szóval van ennek értelme, csak a többség (én sem) nem keres annyit, hogy egy "játékra" ennyit költsön.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#14) Csapoati válasza pulutodurumo (#13) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

S miért lenne jó 6 hüvelyken PC-s játékokkal bohóckodni? Ezt a méretet már kellően belakták a mobilok szerintem. Őszintén szeretnék hallani pár PC-s címet, amit egérmozin lenne jó nyomkodni (olyat, ami nincs már mobilra).

(#15) mr.perfect

mr.perfect
(tag)

csak van létjogosultsága, ha a userek látatlanban összedobtak rá már majdnem 2.5 m dollárt..

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#16) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Hát akkor kövezzetek meg, de nekem nagyon bejön :DD sőőőt, mindig is bejött az ilyesmi...
Korábban is voltak ám ilyen cumók, illetve "hasonlók"
Itt a HP Jornada 728-asom
Sony VAIO UMPC
másik Sony VAIO atom-al
Asus R2H UMPC
oszt az UMPC kihalt, most "kézikonzolnak" hívják őket...
Persze nem véletlenül haltak ki, hiszen ti vagytok az ép ésszel felfogók, én tisztába vagyok vele, hogy nem normális ilyen szarokkal bohóckodni.. de édes istenem, micsináljak, ha nekem erre porcosodik :) a gond az, hogy a gyártók viszont belőlem nem élnek meg :) de legalább ezek a motyeszok most kaptak egy újabb esélyt, tudok későbbiekben mire fejleszteni ebben a kategóriában :)

(#17) E.Kaufmann válasza bacsis (#16) üzenetére

E.Kaufmann
(őstag)

Nekem is a SuNYi jutott eszembe, nem tudom, milyen vele játszani, de munkához nem lenne rossz egy a táskában, ha valami beüt és kell gyorsan egy gép.

(#18) Kisgépkezelő válasza Pinky Demon (#3) üzenetére

Kisgépkezelő
(fanatikus tag)

Viszont ennek az első változata szép csendben megjelent egy sikeres kampány és úgy néz ki, volt akkora siker, hogy megérje belőle csinálni egy újat, addig a Smatch Z-t a bejelentése óta már harmadszor tervezik át úgy, hogy eddig még mindig csak annyi biztos, hogy egyszer régen csináltak belőle egy proof of concept készüléket, valami kínai Bay Trailes tablet és egy steam controller összekendácsolásával, egy 3d nyomott házban.

[ Szerkesztve ]

(#19) alevan

alevan
(PH! addikt)

Majdnem minden AAA játék az elmúlt 15 évből, emulátorok (messze erősebb egy Core M, mint bármely más ARM proci).

Emelett Steam Linkre alkalmas, pl. házban akárhol tudsz játszani, nem vagy limitálva egy PCtől.

Nehéz felfogni azoknak, akik minden Spectre hír alatt sírnak, de van rá igény. Nem akkora, mint egy "gamer ide illessz be akármit amire ledet lehet tenni"-ra, de van.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#20) lezso6

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Na, a Smach Z-nek most lett létjogosultsága. :DD

Primitív kérdésre nincs helyes válasz. – A hsz nyomokban iróniát tartalmazhat! – Boldogok a lelki szegények, mert övék a facebook üzenőfala.

(#21) 0P1 válasza lezso6 (#20) üzenetére

0P1
(fanatikus tag)

Ezt a projektet a Smatch team szponzorálhatta , hogy bebizonyítsák, hogy milyen versenyképes ár/teljesítményaránnyal bír a saját kézikonzoljuk :)

(#22) djsiegfried

djsiegfried
(tag)

Ha lenne rá pénzem, akkor megvenném, mert szerintem elég jó ötlet.

(#23) lezso6 válasza 0P1 (#21) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Téged meg Wii szponzorál, hogy ezt írd. ;]

Primitív kérdésre nincs helyes válasz. – A hsz nyomokban iróniát tartalmazhat! – Boldogok a lelki szegények, mert övék a facebook üzenőfala.

(#24) Hopkins95

Hopkins95
(senior tag)

Most komoly? :Y HD Graphics 615 900 dollárért?? Meg vannak ezek húzatva? :U Még fele ennyi pénzért sem kellene. :U

Így már mindjárt jobban hangzik a Smach Z kézikonzol ára ehhez képest.

Mondjuk így már a Nintendo Switch nem is drága, pedig mikor megjelent olcsóbbra számítottam.

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ i5-3300 - INNO3D GeForce GTX 1050 Ti X2 \\ Playstation 4 Slim

(#25) Medocsabi

Medocsabi
(őstag)

Hát ez besz@rás :D Ezt látva teljesen átértékelődött a másik, AMD-s kézikonzol,mindent visszavonok amit ott írtam,mert ha az fos, akkor nem tudom erre milyen jelzőt aggassak! :D:D:D
De komolyan,párom hp 12" notijában ennek a cpunak a 4 magos változata van,és a Medal of Honor Pacific Assault épphogy eldöcög 30 fps-sel minimumon! Ezan mi a bré fog futni? Vagy annyi a fícsör, hogy el tud indulni a steam?? :D WOW, közel ezer ojróért nem megéri? :W

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#26) Dr. Akula válasza Csapoati (#14) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Kézikonzolon is jó lenne, ha lenne rá mondjuk GTA5, nem csak torzonborz gülüszemű japó izék.

(#27) Dr. Akula válasza nyunyu (#2) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Leginkább az hogy nemcsak azt az 1-2 játékot futtathatod rajta amit a gyártó eléd lök. Az más kérdés hogy ennyi pénzért akarom-e, de ha mondjuk GTA-zni akarsz, akkor nem alternatíva egy olyan konzol, amire nincs is meg a játék.

(#28) #57919488 válasza Dr. Akula (#26) üzenetére

(törölt tag)

En meg Battlefield 1-et szeretnek ma' tolni kezi konzolon ;] :P

(#29) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Olyan mintha 20 évet visszaléptek volna a külső dizájnt tekintve. Nagyon nem begyere.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#30) Pinky Demon válasza Kisgépkezelő (#18) üzenetére

Pinky Demon
(PH! addikt)

Na ne nevettes. Ez akkor se ér semmit, ha abból nem lesz semmi.

(#31) b. válasza Pinky Demon (#10) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Itt vagyok, de jelenleg szóhoz sem jutok, emésztem az olvasottakat :DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#32) Pinky Demon válasza b. (#31) üzenetére

Pinky Demon
(PH! addikt)

Vigyázz, nehéz, meg ne feküdje a gyomrod így estére :D

[ Szerkesztve ]

(#33) Z_A_P válasza Medocsabi (#25) üzenetére

Z_A_P
(őstag)

Csak a kommentekert megeri benezni :DDD

OK

(#34) -Skylake-

-Skylake-
(őstag)

Ez valami verseny a smecszvel , hogy ki tud a masiknal undoritobb designnal elorukkolni ? A Smatch alatt leirtam valahol, hogy az osszes ujjat el kene torni aki rajzolta, hat visszavonom, mert ha arra tartanam ezt az allaspontot, akkor aki ezt rajzolta az meg le kene loni. Azt meg talan megse. Mindegy, kibaszott undorito ez is, az is. Ott volt a psp, 10 eve volt 40K boltbol es ki is nezett valahogy. Aztan tavaly switch, ertelmes ar-ertelmes design, pipa minden. Egy ilyet valaki elemrakna a legelso kukaba beledobnam ami szembe jon...
Osszegezve :
-akar objektiven nezve (ergonomia) , akar szubjektiven (izles) , borzalmasan hulladek tervezes
- a hw-t szarra veri egy iphone 6
- hordoz minden egyes szopatorollert amit a pc gaming hordoz, de ezt meg el is tudos vinni magaddal, hogy a buszon kapj ddl hibat/dx hibat/msvcrXXX hiba es a windows osszes rakja amit ugye megdobunk az atom hardwarrel
- kurva draga.

Instant get. Am kerdes :
Aki full odavan, hogy eljott Jezus urunk a megvalto es elhozta portable-ben a Steam konyvtarunkat, aruljatok mar el valamit nekem : miutan kicsengettek 300k-et egy ilyen rakat szarra, valaki mondja el tenyleg , mi a picsat lehet jatszani egy Y7 + HD615 kombon ? De komolyan, ezen mit tudsz jatszani ? Gyalazat, hogy ezt a termeket megterveztek, gyalazat a kivitelezes is es ugy osszesegeben teljesen felkavar, hogy erre tenyleg osszejott egy millio dolcsis kalapozas.

[ Szerkesztve ]

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#35) satz18

satz18
(őstag)

Itt van róla review. Azért elég jól futnak rajta játékok, és messze több van rá, mint a switchre. Persze ha az AMD-s megjelenik Vega 8-al akkor az majd biztos jól kenter beveri, de egyenlőre nem nagyon van alternatívája.

Asus GL502VS, Lenovo x60, LG G4, PS 3

(#36) Medocsabi válasza satz18 (#35) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

Ha valaki ezekért a "játékokért" megveszi,annak komoly mentális problémái vannak. :U Egy közepes okostelefonra is vannak ilyen arcade hülyeségek dögivel.

(#37) XuChi válasza Medocsabi (#36) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Te megnézted egyáltalán a belinkelt videót ?

- MGS V
- Fortnite
- GTA V
- Skyrim

Ezek ARCADE játékok szerinted ?? ;] :P

És itt most tekintsünk el attól, hogy LOW grafikán mennek csak és örülhetünk a 30 FPS-nek. :C :W

[ Szerkesztve ]

(#38) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Legalább az vegás igp-t rakták volna a prociba és butították volna 12w-os tdp-re, ha már licencelte az Intel és nem ezt a fos IGP-t.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#39) GodGamer5 válasza Csapoati (#14) üzenetére

GodGamer5
(senior tag)

Gta5 Witcher 2-3. Csak mondjuk ahhoz ku*va gyenge, de erre már ott van/lesz a Smach Z. :)

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#40) Medocsabi válasza XuChi (#37) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

Csak bele-bele porgettem,én csak ilyen super mario féle hülyeségeket láttam :B De komolyan megint kezdjük a "dehiszbennevanavideóbanhogymennifognindenrajta" dolgot? És ha a promo videón az van hogy pénzt ad ki azt is elhiszitek?irigylem a naívságotokat.

(#41) XuChi válasza Medocsabi (#40) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Kezdjük akkor az elején. Igen tudom hogy promo video. Tudom hogy egy low budget proci van benne, intel igp-vel. Tudom, hogy ez még netezni is gyenge.

DE! Ha valakinek jó a 720p low 20-30 fps, akkor tolja rajta bátran.

Tények:

Egy Tom Raider Legenda, Diablo 3, LoL, Dota, Skyrim, Oblivion, Civilization, Grid 1-2, Nfs Hp, GoG classic szintű jàtékok elfutnak rajta. Akinek ennyi elég annak ok a gép. Persze neki sem, mert ott a Smash Z ugyan ennyiért jóval erősebb hardverrel :D

Én csak arra reagáltam hogy az Mgs V-t, Skyrime-t, Gta-t le Arcade-oztad :D

[ Szerkesztve ]

(#42) Medocsabi válasza XuChi (#41) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

Csodálkoztam is,de akkor félreértettem :R
Szerk.: és bakker ~300.000 ft lesz :Y

[ Szerkesztve ]

(#43) XuChi válasza Medocsabi (#42) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

No problem ;)

A 300k-s àr meg egy rossz vicc. Ezzel a hardverrel még a 80k-t is sokalnàm érte.

A smash z sem ér ennyit. Az is max 150k nem több.

(#44) Csapoati válasza GodGamer5 (#39) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

6 collon Witcher 3? :N

(#45) MeszesKPT

MeszesKPT
(fanatikus tag)

Április 1? Meg kellett néznem a naptáramat... :)

(#46) 0P1 válasza Csapoati (#44) üzenetére

0P1
(fanatikus tag)

Hát, még a 6col is túl nagy lesz ahhoz a 360p-s felbontáshoz, amin ez a vas el fogja tudni a Witcher 3-at, ki fog folyni az ember szeme a pixelektől :)

(#47) Freiherr

Freiherr
(őstag)

Nem kell beszarni, a kínaiak majd kopirájtozzák, aztán hozzád vágják 200$-ért Win10-zel.

"WRC is for boys, Group B was for men"

(#48) smc válasza Freiherr (#47) üzenetére

smc
(őstag)

A GPD már eleve kínai. :U

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4|MSSURBOOK|IPP12.9|MIMIX2

(#49) Freiherr válasza smc (#48) üzenetére

Freiherr
(őstag)

Amiről én beszélek, az még kínaibb lesz, értsd jól.

"WRC is for boys, Group B was for men"

(#50) 0P1 válasza Freiherr (#49) üzenetére

0P1
(fanatikus tag)

A kinaiságnak fokozatai is vannak?

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.