Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    Én azt nem értem, hogy a Windows 10-nél (1903) miért van az, hogy ha CPU tuning miatt bench közben kék halált kapok akkor miért f*ssa össze magát a Firefox, a Steam, CCleaner és minden más telepített program...?

    Windows 7-en soha az életben nem tapasztaltam ilyet.

    Ugyan a Win10 kiírja kék halálkor, hogy hoppá valami nem kerek és 0%-ról elkezdi az infókat összegyűjteni, de van amikor sokáig gondolkodik és áll a 0-án, nekem meg erre a sz@rakodásra nincs időm így a gépházról indítom újra a gépet.

    A Windows-ba belépve indítanám az adott programokat erre azok úgy csinálnak mintha frissen telepítettem volna őket és minden beállítás nullázódik-alapértelmezettre áll.

    A Firefox-nál konkrétan még a szinkronizálás is összecsinálta magát, és bebugolt úgy hogy újra kellett tennem tiszta telepítéssel az FF-et amit maga a Mozilla telepítő javasolt... és utána lett jó az FF.

    Én ilyet Windows XP-nél és utána még Windows 7-ig bezárólag sem tapasztaltam...

    Emiatt baromi nagy feketepont van eddig a Windows 10-nek nálam beírva az ellenőrzőjébe...

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák