Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waverider

    senior tag

    válasz ricsip #10 üzenetére

    nem sertodesrol van szo, hanem a szokasos magyar virtusrol / kivert kutya esete: segito kezbe is beleharapas van.

    WD nem kuld hirlevelet mi lesz kovi heten akciozva.
    gondolom, ha annyira vagysz egy ilyen arkategoriaju cuccra, akkor ugyis visszanezel.
    hatha olcsobb lesz. ne legyel lusta!

    en egy bongeszot csak arra tartok, h az osszes olyan dolog ami jelenleg engem v a csaladot erdekel es van ceges sales / outlet oldaluk uj lapra teszem. es akkor azt abban a bongeszoben heti egyszer megnyitom.
    nem nagy ordongosseg heti 2 percet raszanni, h penzt sporolj.

    hetfonkent van refresh a WD-nel de van ahol minden nap.
    nyilvan ha a nemeteknel vagy az ireknel olcsobb es erdekel meg a cucc / kevesebb a vam/szallitas akkor meg 1 percet raszansz es megnezed azokat is.

    en csak utmutatast adtam, es csak arrol irok amit jomagam is probaltam es nyugodt szivvel ajanlok. nekem az irekkel es nemetekkel szallitas / megerkezesi allapot es teljesitesi ido miatt meggyult a bajom nem is egyszer, igy en oket nem ajanlom ezert.
    lehet neked mas tapasztalatod lesz.

    de nezd, ha egy ekkora meretu kutyurol beszelsz, nem mond mar hogy nem lehet zsebben elhozni ;)

    Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

Új hozzászólás Aktív témák