Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsip

    addikt

    válasz waverider #9 üzenetére

    Ne sértődj már meg ilyen sebesen! Nem baszogatni akartalak, csak megérteni hol van ebben a biznisz, és állitsak-e rá weboldal figyelőt? Gondolom előre nem küldenek hírlevelet jövő héten mit áraznak le?
    Amiket néztem tegnap este, ott ilyen 5 GBP-vel volt olcsóbb 70 GBP-s árnál, a többségnél nincs meg -10% sem. Ha nagyon alkalmi vételnél érné meg, lehet bújni minden nap a listát, v. csak hétfőnként van refresh, elég hetente akkor ránézni?

    Britektől mennyire buli EU-ba hozatni így brexit után? Hisz mint fentebb írtam, ha a fináncok elfogják a határon, márpedig biztos elfogják a műszaki cuccokat, vám+rá áfa, és máris drágább mint beugrani az egyik helyi pc boltba.

    Engem azzal zaklat az UK oldal h. menjek át ez EU oldalra, ami ide visz: https://shop.westerndigital.com/en-ie/c/weekly-sale és íreknél itt már € -ban vannak az árak. Erre is vonatkoznak az akciók, vagy íreknél tök fgetlen és párhuzamosan kéne nézni az itteni akciójat is? Akkor meg már miért nem pl. a Németo.-os store-t nézegessem? Vagy mindet egyszerre?

    Médiamarkt meg nem releváns IT cuccokra, mert kb az egyik legdrágább a boltok közül. Onnan csak akkor veszek ha SOS azonnal kell vmi, mert megdöglött vasárnap délután. Máskülönben csak odamenni, megfogdosni, aztán megvenni máshonnan 20%-al jobb áron.

    Na, hirtelen csak ennyi. :U

    [ Szerkesztve ]

    -

Új hozzászólás Aktív témák