Hirdetés

2018. július 23., hétfő

(#1) Samott

Samott
(senior tag)

Oppo Find X: 3 pop-up cameras, no notch (youtube)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#2) Saccco

Saccco
(PH! kedvence)

Tetszik, de karcos lesz a selfiecam.

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#3) manokaki

manokaki
(őstag)

És hol marad a visszajelző LED !? :O

Siemens S55 !!!

(#4) Juhaszatti

Juhaszatti
(senior tag)

Az egy dolog hogy gyors, de csak úgy lehet feloldani a telefont, ha előtte felcsúszik ez a cucc? Ez így bukta szerintem ha folyton csúszkál, lehet bármilyen gyors :(

(#5) totgab02

totgab02
(kvázi-tag)

Ez nagyon meno kellemesen csalodtam.

Ha a kamera is odapakolja amit kell akkor az iphone x ara is megéri erte legalabbis jobban mint maga az iphone

(#6) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Remek, csak erre vegyen majd az ember tokot ha talál.

Moto Z3 Play --- Moto Z2 Force teszt: https://goo.gl/4kSbhs

(#7) Saccco válasza ghiottone (#6) üzenetére

Saccco
(PH! kedvence)

Szilikon tok. :DDD :DDD

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#8) Pinky Demon

Pinky Demon
(PH! addikt)

"hiszen az ujjlenyomat-olvasó lemaradt"

Hat eddig erdekelt a cucc, pedig tenyleg vartam. Marad a P20 pro mint befuto, ugy nez ki.

[ Szerkesztve ]

(#9) Sigma7

Sigma7
(újonc)

Szép. Már ezen a képen tiszta por a szelfi közelében, de szép.

(#10) hyperspace válasza Juhaszatti (#4) üzenetére

hyperspace
(őstag)

Van más lezárási lehetőség is.

Ilyennek kell lennie egy csúcstelónak, újítás kell. Nagyon tetszik. Régen is voltak elmés Oppo megoldások.

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#11) totgab02

totgab02
(kvázi-tag)

Az erzes amikor a koznyelvben terjed a " gagyi kinai" szokapcsolat kozben a legnagyobb innovaciokkal a " gagyi kinaiak" allnak elo az iphone meg elashatja magat a "jolvanazugy" megoldásával.

A samunak is inkabb erre kellett volna koncentralni mint a hajlithato telefonjaikra.

[ Szerkesztve ]

(#12) ghiottone válasza Saccco (#7) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Latex. ;]

Moto Z3 Play --- Moto Z2 Force teszt: https://goo.gl/4kSbhs

(#13) Juhaszatti válasza hyperspace (#10) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Ja igen, a kód vagy a minta pl. Ilyenekre én már nem térnék vissza

(#14) Saccco válasza ghiottone (#12) üzenetére

Saccco
(PH! kedvence)

F*sza. ;]

(#15) sheratan válasza ghiottone (#6) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Mondjuk én nem szívesen használok tokot, csak az üveg hátlap miatt muszáj...

Amúgy lehet a képernyőbe épített ujjlenyomat lesz, csak a verge példányában az nem volt még benne.

ThinkPad T450s laptop eladó! https://hardverapro.hu/tag/sheratan

(#16) totgab02 válasza ghiottone (#6) üzenetére

totgab02
(kvázi-tag)

Csomo tok alul meg felul ki van vagva szamomra érthetetlen modon,de most funkciót talaltak ennek is az ilyen tokok mehetnek erre

(#17) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Eskuszom mostanaban a kinaiak tobbet agyalnak es fejlesztenek, mint a nagy gyartok. :DDD

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora R7 💙 specs: http://pici.tk/e/

(#18) FireFox1996

FireFox1996
(őstag)

micsoda felesleges fejlesztés :W

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#19) totgab02 válasza FireFox1996 (#18) üzenetére

totgab02
(kvázi-tag)

Szoval rossz a noccs de ez meg felesleges fejlesztes?😵

(#20) Juhaszatti válasza totgab02 (#19) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Igen, mert sajnos ez sem jobb, ha tényleg csúszkálnia kell minden feloldáshoz, vagy marad a kód/minta. :D
A legjobb megoldás még mindig a vékony felső káva, amin még éppen elfér minden (pl Galaxy S9).

(#21) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Nekem tetszik. Érdekes módon nekem először az jutott az eszembe,h így védettek lesznek a kamerák por és karcmentes. Olyan mint a Doogee Mix 4 (lesz) csak profibb.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#22) tixem válasza Pinky Demon (#8) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

na igen, ennél a résznél nekem is elszállt az érdeklődésem. Legalább egy kijelzőbe épített leolvasót berakhattak volna, van már benne tapasztalatuk.

Szintén kár - vélhetően - a OP6-ból érkező elfuserált kameraösszeálításért. Legalább van VOOC.

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#23) babosmiki

babosmiki
(PH! addikt)

Ez az! És nem lesz többé zsíros kamera lencse! :C Okos!

"Galaxy S8 dual, Samsung GearS2, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#24) totgab02 válasza pusszycat (#21) üzenetére

totgab02
(kvázi-tag)

Mondjuk hasznalatkozben rarakodo por ossze is karistolhatja nem?

(#25) Tomy Yayo

Tomy Yayo
(senior tag)

Hátsó kamerát kár volt ugyanúgy elrejteni, azt igazán hagyhatták volna szabadon.

Ettől függetlenül, ha már Oppo, akkor remélem a OnePlus 6T vagy 7 már ilyen megoldással jön. :DD

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#26) pusszycat válasza totgab02 (#24) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Csak ha dörzsölődik az a por a kamerához.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#27) Juhaszatti válasza pusszycat (#26) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Ha beül a por a kamera és a ház közé, minden kinyitásnál vagy becsukásnál karcolódhat. Márpedig a por oda simán be fog ülni :(

(#28) joey04

joey04
(PH! félisten)

feloldáskor is állandóan csúszkál majd a kamera, meg fotózásnál is ha fogom és elindítom a kamerát. szent szar.

Bazinga!

(#29) roli543

roli543
(senior tag)

Komolyan mondom, itt senkinek nem jó semmi. Ha notch az a baj, ha nincs az a baj. Ha vékony a káva az a baj, ha vastag az a baj. Ha kávamentes akkor meg az a baj. Végre egy gyártó aki mer kísérletezni, és próbál egyedi lenni és innovatív dolgokat kitalálni, erre le van fikázva...
szerintem mint külsőben, mint belsőben ütős készülék lett!!

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#30) gproject válasza Juhaszatti (#27) üzenetére

gproject
(fanatikus tag)

a por nem karcol, csak a kosz
ne rakd homokba, ne rakd munkas nadrag zsebebe es nem lesz gond
regen is voltak szetcsusztathato telefonok es azokkal se volt gond

Honor 7, HP 14 Chromebook, Nvidia Shield TV, Nvidia Shield K1

(#31) gproject válasza roli543 (#29) üzenetére

gproject
(fanatikus tag)

...sry

[ Szerkesztve ]

(#32) totgab02 válasza gproject (#30) üzenetére

totgab02
(kvázi-tag)

Ez mondjuk igaz

(#33) weberzolee válasza gproject (#30) üzenetére

weberzolee
(tag)

Ezt így nem állítanám. Direkt előkotortam egy Samsung D900 -at a fiókból. A mechanika szorul mint állat, megette a kosz (gondolom zsebbe csak betehet az ember egy telefont, az meg a legritkább esetben pormentes). VISZONT a kamera abszolút karcmentes pedig az nem GG -vel volt takarva. Igaz ott volt legalább 0,5mm a tokozás és a kamera üvege közt. Lehet hogy előbb szorul meg mint hogy karcos legyen :))

[ Szerkesztve ]

(#34) sKie^ válasza weberzolee (#33) üzenetére

sKie^
(kvázi-tag)

Egy OPPO Find X egy ev mulva cikk utan majd meglatjuk ennek mi lesz a sorsa.

Vagy majd Jerry meggyotri ezt is, meglatjuk mit bir. :)

[ Szerkesztve ]

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#35) pusszycat válasza Juhaszatti (#27) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Van porszívó :D Lehet zafírüveg kamerás lesz,problem solved.

(#36) aelod válasza roli543 (#29) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

+1
Nekem is tetszik a megoldás. Érdekes, hogy lehagyták az ujjlenyomat olvasót. Hátlapon elfért volna (mondom én) aztán lehet a mechanikus kamera rész miatt nem tudták megoldani.

Oppo, vivo mertek 2018-ban valóban innovatívak lenni és nem merült ki annyiban a következő telefonuk fejlesztése, hogy kaptak újabb SoC-t meg dual kamerát esetleg triplát és kész....

" Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#37) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Hogy valami rosszat is mondjak a telefonról,nincs benne 5G. ;]

(#38) Sebhelyes válasza ghiottone (#12) üzenetére

Sebhelyes
(senior tag)

Durex :D

(#39) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

Ha már ezáltal szóba került az eltakarható kamera, én pl. nem értem miért tűntek el a kameravédők. A SE K550i-men volt utoljára lencsevédő ami amellett, hogy iszonyat jól nézett ki, még hasznos is volt.

A telefon tetszik, náluk is becsülendő, hogy igyekeznek fejleszteni, de a kamera megoldás szerintem a Vivo-nál sokkal értelmesebb.

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte. || Think Different

(#40) gproject válasza manokaki (#3) üzenetére

gproject
(fanatikus tag)

az elvileg a telefon also reszen van

(#41) troviko

troviko
(senior tag)

Szerintem vicces, és amúgy kicsit retró feelingje van. :DD

Sony Fan, Samsung hater -> Samsung fan, Sony hater - Nem én változtam, a piac... - Most S7E, és rühellem...

(#42) sheratan válasza .Szaki. (#39) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Mert jóval megdobja a telefon vastagságát. Akkor két centi vaskos volt minden, most meg 7-8mm.

ThinkPad T450s laptop eladó! https://hardverapro.hu/tag/sheratan

(#43) pusszycat válasza troviko (#41) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Az alma ezen behalna... :DDD

(#44) sickboy91

sickboy91
(újonc)

Végre irányváltás, mindent félretéve tetszenek a forradalmasítások. :K Kíváncsian várom a többi gyártó hogyan tudja megoldani a kávamentesítést.

Nekem a Vivo megoldása egyébként jobban tetszik. Plusz pont nekik a képernyő alatti szkennerért is. :)

Xiaomi buzi

(#45) 2xar válasza .Szaki. (#39) üzenetére

2xar
(lelkes újonc)

Az Oppo és a Vivo ugyanaz a konszern, mindkettő a BBK-é. Valszeg kiadták nekik a főnökök, hogy csináljanak kávamentes telefont és nem tudták eldönteni hogy két életképesnek tűnő konstrukció közül melyik lesz a befutó, melyik fog tetszeni a vevőknek is és lesz elég megbízható is. Ezért megcsinálták mind a kettőt és most majd kiderül.

Bár anno sok évig volt D900-am és abszolút tökéletesen működött a mechanikája még a legvégén is, de azért ettől az Oppo-tól ma már én is ódzkodnék. Inkább a Vivo szerintem is.

(#46) ripla

ripla
(őstag)

Egy újabb meghibásodási lehetőség, grat.
Be kellene végre látni, hogy a mobilok tervezési fázisa elérte a maximumot, a jelenlegi szintnél praktikusabbat nem lehet összehozni, kifújt, vége, ennyi.

Blackberry Z10 White, 100-1, 10.3.2.2474

(#47) 2xar válasza ripla (#46) üzenetére

2xar
(lelkes újonc)

Így van! Én sem értem minek erőlködnek feleslegesen. És ugyanez a memóriáknál is. Rég tudjuk hogy 640KB mindenre elég! Minek egy telefonba gigabájtokat pakolni?!

(#48) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Várom a Transformer mobilokat vagy másképpen alakváltó telefonok. :C

(#49) spawn21

spawn21
(PH! kedvence)

Ennyi Rinya P....át :)

Nektek aztán mindegy mivel áll elő egy gyártó. Írjatok listákat, majd úgy jobb lesz.

Van még olyan gyártó aki használj a szürkeállományát :)

Htc u11 plus

(#50) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

Es megcsinaltak! Ujitottak a nagy szurkesegben, ahol mindenki csak masolta egymast. Bator lepes, nekem tetszik.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.