Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dz1989

    senior tag

    Szeritem ennyi pénzért már normális biciklit vagy robot is lehetnvenni.
    Rendben van hogy előnyös hogy össze csukható.
    De úgy vagyok vele hogy hamár rollerozok akkor magam hajtom meg.
    Mert így edzésben is maradok. Ha pedig lemerült akkor az már sok plusz súly hajtani vagy cipelni. Főleg egy olyan embernek aki amúgy csak ál rajta.

    Valamint ott van az is hogy a kis kereket senki nem tudja úgy használni mert 0 tapasztalattal megküldi 25-30km/ó aztán néz miért esett egy hatalmasat.
    Ugyanis gondolkodni is kell tudni. Nem csak huzi a gázt. Amin a bicikli át húppan ez már nem. Ja és a nem olcsó e-rollert is össze zuzhatja.
    Meg nem néz körül normálisan.

    Én részemről a nem elektromost preferálom mert:
    -könnyebb
    -edzésben marad az ember.
    -ha elkötik vagy elhagyom nem olyan anyagi veszteség 10-15e veszek másikat.
    -Nincs ami lemerüjön. ;)
    - szinte csak tömör kerék. (Az M365 ha kap egy nagyobb tüskét akkor az is ugyanúgy lereszt mint a bringa)
    - Megtanultam idővel nagyon gyorsan a kis bukkanokat is a kis kerékkel áthidalni hogy ne veszitsek a sebességemből.

    Valamint nem is olyan környezetet barát ugyan is az elhasznál akukkal mit csinálunk?! Valamint az áram amiveltöltjük jelenleg az sem környezet bár módon van előállítva. (pl. :Hőmérőmű).
    Még egy fogyasztói társadalmat etető divatos sz.. r.
    Így is BRUTÁLIS probléma hogy exem S8 beszéd hangszóró cseréjéhez fölöslegesen kicserélték az akkut mivel annyira bele van ragasztva hogy épen már nem lehet kiszedni. A többi burkolati elem ről nem is beszélve.
    Tökjó hogy gyakorlatilag félig új telót kaptunk vissza de BRUTÁLIS KÖNYEZET ROMBOLÁS EGY FOGYASZTÓI TÁRSADALOMAT TÁMOGATÓ TERVEZÉS MIATT. Régen legalább nem volt ennyire probléma ez.

    Bkv plusz Normál roller(pl.: Oxelo) tökéletes. A gyors haladáshoz.
    Ugyanis ha rosszabb esetben beüt egy villamos potlás le rollerelezve (nem elektromos) időben oda lehet érni.

    Ha járdáról ki lessz tiltva, abszolút megértem.

    [ Szerkesztve ]

    Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

Új hozzászólás Aktív témák