Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tupacamaru

    veterán

    válasz e-newsee #35 üzenetére

    Figyelj, kár erről vitázni, mert engem nem fogsz meggyőzni. Ha én egyszer azt mondom hogy rendben, megegyeztünk, akkor hiába akarsz te x forinttal többet adni. És az x helyére behelyettesíthetsz milliós összeget is.

    Lehet elfogult vagyok, mert amikor vettük a lakásunkat akkor kétszer is beleestünk ilyenbe. Az egyi a fent említett eset, a másiknál pedig szintén megegyeztünk az ingatlanossal, hogy mikor megyünk ügyvédhez stb., de másnap felhívott hogy még megmutatta valakinek, aki többet ígért. Köszönöm, remélem gyógyszerre költi az összes jutalékát. :K

    Eastman Nem tévedsz, de mint írtam ott ez volt az ügymenet. És nagyon szép hogy megnyertem volna, de lakásvásárlás közepette az önerőmből eldurrantok 1.5 millió forintot, amit majd évek múlva visszaperelhetek? Hát kösz, de nem. Nekem az az összeg is jelentős. Lépjünk túl ezen jó?

    [ Szerkesztve ]

    Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Új hozzászólás Aktív témák