Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    amikor lakást kerestem 2008 elején, kinéztem egyet, 6.8-ra hirdette az eladó... megnéztem, több szempontból sem volt tökéletes, de láttam benne fantáziát... gondolkoztam 1 napot, hívom hogy akkor 6.5ért érdekelne... erre a nő elkezdte, hogy "ja ennek már nem ennyi az ára, hanem 7.2 csak elfelejtették az ingatlanirodába kirakott hirdetést eddig módosítani" ...meg persze előző nap is 6.8-ról beszéltünk személyesen :W abban maradtunk, hogy mondtam neki, hogy 6.5-ért viszem... nem ment bele... oké...

    találtam másikat 7 alatt kicsivel, ott ment pici alkudozás és 6.6ban megállapodtunk... lepukkant volt, de kedvem szerint felújíthattam és az állapota elég jó alkualap volt :K szó szerint a legjobb helyen: pár perc távolságra 3 szupermarket, bölcsőde/óvoda a lépcsőházzal szemben az út túloldalán, általános iskola az utcában, gyógyszertár, helyi járatos megállók a közelben... azon voltam, hogy mielőbb írjunk papírt foglalóról, 1 hónapon belül már költözhettem :K ...itt kijön az, hogy "mielőbb foglalót kell írni": ha írtok egyet mondjuk 10%-ról (ami reális), már nem lesz az eladónak elszórakozni a becsületét, ha másik potenciális vevő kopogtat

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák